Біглянка Оксана Марченко двічі заміжня: з обома чоловіками познайомилася під час інтерв’ю

Колись улюблениця мільйонів українців, а тепер вигнанка Оксана Марченко має за плечима два шлюби. Обидвох обранців ведуча знайшла на роботі – познайомилася під час інтерв'ю.

Складається враження, що журналістка обирала собі до пари виключно багатих і успішних чоловіків, байдуже, чи ті були вільні, чи мали родину.

Юрій Корж

Батько першого чоловіка Марченко був сином народного депутата. Його брат обіймав крісло генерального директора “Інтернет Медіа Груп”. А сам Юрій заснував “Глобал Юкрейн”.

Перший чоловік Оксани Марченко Юрій Корж

Корж був спонсором програми “Доброго ранку, Україно!” на УТ-1, де працювала молода тележурналістка. Він побачив дівчину і закохався. Вони дуже швидко побралися. Весілля зіграли 1992 року, після якого Оксана на якийсь час забула про роботу. Народила сина Богдана і займалася його вихованням.

Оксана Марченко з сином Богданом

Віктор Медведчук

У 1999 році шляхи Марченко і Медведчука перетнулися на “Людині року”. Віктор узяв телефон кралечки. Наступного дня зателефонував і призначив зустріч. Вона мала бути діловою, але перетворилася на побачення.

Весілля Оксани Марченко з Віктором Медведчуком

Вони разом відзначили 8 Березня. Зустрілися й 9 числа, і надалі. Оксана нічого не чула тоді про юриста, а він знав її по телепередачах. Обоє втямили, що мають бути разом, і затіяли розлучення. Відтоді жили разом. Сину Оксани на той момент було всього 4 роки. Богдана практично виховав вітчим.

Оксана Марченко з донькою Дариною

Весілля, на якому був присутній Леонід Кучма, закохані зіграли тільки у 2003 році. Невдовзі у пари народилася донечка Даринка. Дівчинку хрестили в Санкт-Петербурзькому Казанському соборі. Хрещеними стали двоє росіян – владімір путін і дружина дмітрія мєдвєдєва.

Богдан навчався у такій ненависній Медведчуку Швейцарії, а одружився в Києві з фотомисткинею Катериною. Первістка пара назвала на честь вітчима Віктором. Доньку після закінчення київської школи батьки планували відправити здобувати вищу освіту в Женеву, але дівчині у зв’язку з санкціями не надали візи.

 

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.