“По плану”: колишня дружина Остапчука Христина Горняк запросила до себе додому одразу кількох чоловіків

Колишня дружина відомого українського шоумена зараз живе у Відні. Христина Горняк показала, хто нещодавно завітав до неї у гості – двоє імпозантних чоловіків

Українська блогерка та нотаріусиня Христина Горняк активно веде особисту сторінку в соціальній мережі Інстаграм. Знаменитість часто показує цікаві деталі свого життя та розповідає останні новини. Після тихого, але оповитого таємницями та загадками розлучення з Володимиром Остапчуком Христина Горняк продовжує активне та насичене життя.

Зараз знаменитість проживає за кордоном, у Відні. В Австрії до неї завітали в гості найголовніші чоловіки в житті – тато та брат.

Христина Горняк показала своїх рідних

В особистому блозі колишня дружина відомого українського шоумена поділилась милими сімейними кадрами зі своїм батьком і братом. Христина Горняк показала шанувальникам, як виглядають найголовніші чоловіки в її житті. Варто зазначити, що знаменитість більше схожа на свого тата, а ось з братом Горняк має дещо менше спільних рис у зовнішності.

На своїй сторінці Христина Горняк показала батька та брата
На своїй сторінці Христина Горняк показала батька та брата

Знаменитість також показала фотографію, зроблену в ліфті її будинку та повідомила, що тепер вони родинним колом вирушили на прогулянку. Христина Горняк попередила шанувальників, що залишити рідних без смачного австрійського шніцеля вона просто не має права.

Христина Горняк вирушила з братом та батьком на прогулянку Віднем
Христина Горняк вирушила з братом та батьком на прогулянку Віднем

Варто нагадати, що й на самоті знаменитість дарма часу не гає. Хоча чимало шанувальників вважали, що після розлучення з Володимиром Остапчуком Христині Горняк знадобиться багато часу на “загоєння ран”, знаменитість насправді продовжує насичене та щасливе життя, проте без чоловіка.

Напередодні новини про те, що до Христини Горняк у гості завітали рідні люди, вона публікувала фотографію зі своєї “самотньої” прогулянки Віднем. Схоже, знаменитість вирішила надихнутись атмосферою міста та зробити ухил на саморозвиток, тому завітала на концерт симфонічного оркестру.

Христина Горняк у Відні культурно проводить час
Христина Горняк у Відні культурно проводить час

В описі до цих Інстаграм-історій знаменитість зазначила, що вперше у Відні провела такий насичений культурою вечір.

Поділитися статтею

Зараз читають

Акторка Дизель Шоу Вікторія Булітко святкує день народження

Акторка “Дизель Шоу” Вікторія Булітко святкує день народження: у 39 років виросла тільки на...

Відома українська гумористка Вікторія Булітко 25 січня 2023 року святкує свій 39-й день народження. В цей день зірка загадала бажання, про яке мріють всі українці.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 9 грудня 2020 року для всіх знаків зодіаку. Дізнайтеся, що вам підготували...

Прочитайте до кого сьогодні прихильна астрологія. Це прекрасний час, щоб вийти зі свого кола спілкування і познайомитися з новими людьми.
Ревнощі

Як дізнатися, коли чоловік ревнує, на основі його знака зодіаку

Неважливо, сумує він, ревнує або злиться - що б це не було, є певні знаки зодіаку, яким важко тримати свої почуття при собі.
Зірки похвалилися відвідинами Карпат

Горбунов з Осадчою, Олена Шоптенко, Лілія Ребрик відпочили в Карпатах: зимові розваги ніхто не...

Робота знаменитостей пов'язана з постійними роз'їздами. Ось і Карпатські гори вряди-годи не обминають, якщо випадає подібна нагода. Для українців це і справді сакральне місце.

Популярне за тиждень

Популярне