Історія кохання колишньої Пономарьова Олени Мозгової з Девідом Аксельродом: батьки закоханих були проти

Нікому й на думку не могло спасти, що нерівний шлюб на 10 років старшої Олени Мозгової з підопічним Володимиром Ткаченком буде тривалим. Відтоді змінилося чимало – співак змінив ім'я, ставши Девідом Аксельродом. А от почуття пари за 8 років не згасли.

Олена Мозгова познайомилася з теперішнім Аксельродом на “Голосі країни 9”, де молодику вдалося вразити тренерів своїм потужним голосом і дійти до півфіналу.

Різниця у віці між Оленою Мозговою і Девідом Аксельродом складає 10 років

Відомий композитор Микола Мозговий був категорично проти цих стосунків, адже зять виявився на 10 років молодшим за його доньку Олену. Не вірили в щирість почуттів красеня-брюнета і більшість друзів жінки, які всіляко відмовляли її від необачного, на їх погляд, кроку.

Та кохання здолає будь-які перешкоди. Колишня дружина Олександра Пономарьова все одно вийшла заміж за свого обранця. Тим паче, що вже відчувала стукіт маленького серденька майбутньої донечки. Жінка перебувала на останньому місяці вагітності.

Пара відзначила 8-му річницю шлюбу

Морозного сніжного дня пара завітала до рацсу. Було дуже слизько, і тоді ще не Девід, а Володимир, ніжно підтримував кохану за лікоть. Наречена тримала в руках ніжний букет тюльпанів. Молодята прохали не робити урочистих церемоній і не вмикати вальс Мендельсона. Щоправда, коли поставили свої підписи в документах, не стрималися й злилися в щасливому поцілунку.

Щаслива пара виховує доньку Соломію

Близьке оточення вважало, що Девід сховався за спиною Олени від життєвих негараздів. Насправді це було не так. Саме Аксельрод допоміг дружині вийти з депресії, спричиненої смертю Миколи Петровича. Поряд із коханим Мозгова перестала почувати себе залізною леді і змогла розслабитися.

Олена теж підтримала коханого, коли він вирішив почати все з нуля і змінив не лише прізвище, але й ім’я. Найголовніше, тепер у них з’явився сенс життя – їхня донечка Соломія.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.