Пристрасні романи 47-річної Наталії Могилевської: скільки їх було і чому не всі закінчилися весіллям

Наталя Могилевська давно і настирливо тримається на вершині шоубізу. За цей час зірка встигла змінити кілька партнерів. Романів у її житті було чимало, от у весільну сукню співачка вбиралася лише один раз у житті.

Наталя Могилевська давно і настирливо тримається на вершині шоубізу. За цей час зірка встигла змінити кілька партнерів. Романів у її житті було чимало, от у весільну сукню співачка вбиралася лише один раз у житті.

Наталя Могилевська так і не вийшла заміж за Олександра Ягольника

Досягти вершин слави молодій співачці допоміг продюсер Олександр Ягольник. Він шалено кохав Наталю і писав для неї хіти. В тандемі вони стали непогано заробляти, і чоловік збирався освідчитися, навіть обручку придбав. Та голубки не дійшли згоди у фінансових питаннях і розсталися. Згодом Олександр розповів, що Могилевська була від нього вагітна, зробила аборт і тому нині не має дітей. У відповідь знаменитість стала погрожувати колишньому судом за наклеп.

Перший і єдиний законний чоловік Наталі Могилевської Дмитро Чалий

Вперше і востаннє Наталія Могилевська виходила заміж у 2004 році. Її обранцем став бізнесмен із Кіровограда (нині Кропивницький) Дмитро Чалий. Про весілля пари написали всі ЗМІ, друкуючи фото щасливої нареченої. Та вже не минуло й року, як шанувальники співачки дізналися, що вона взяла розлучення, так і не подарувавши коханому чоловіку нащадка.

Любовній ідилії Наталі Могилевської з Єгором Долініним стали на заваді його діти

Гадали, що наступного разу Наталці пощастить, але марно сподівалися. В Єгора Долініна було троє дітей, а Могилевська не змогла знайти спільної мови з дівчатками. Вона їм і речі свої дарувала, і інші методи залучала, та не судилося. За 5 років цей союз розпався.

Чи був роман між Могилевською і Скрябіним ми вже ніколи не дізнаємося

Приписували Наталці ще й роман із Кузьмою Скрябіним, хоча вона завжди наголошувала, що їх поєднували виключно робочі стосунки.

Ніхто не вірить, що між Наталею Могилевською і Владом Ямою нічого не було

Стосунки зірки з хореографом Владою Ямою не обговорювали хіба що дуже ліниві люди. Але обоє знаменитостей запевнили, що насправді між ними не було нічого такого.

Вже під час війни Наталя познайомилася з чоловіком, відчувши, що на нього можна покластися. Вони стали жити разом. От тільки його імені зірка поки що не бажає виголошувати на публіку. Заради нового обранця вона навіть переклала свою пісню “Любила” українською і присвятила саме йому.

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.