Як виглядала в юності головна красуня “МастерШефу” Тетяна Литвинова: вишукана наречена з усмішкою на вустах

Відома українська кулінарка, зірка та суддя популярного проєкту "МастерШеф" 25 років тому пішла під вінець. Як виглядала Тетяна Литвинова, коли виходила заміж

Тетяна Литвинова почала свій шлях до вершини кулінарії ще за шкільних часів, проте виявилась ця стежка тернистою та заплутаною. Хоча спочатку великим захопленням знаменитості був волейбол, дуже швидко знаменитість побачила себе саме в ресторанній справі.

Вступила навчатись до академії харчових технологій, перевелась на заочне навчання, почала працювати бухгалтером і завдяки цілеспрямованості та працьовитості стала директором компанії. Зібравши достатню кількість грошей зірка відкрила свій ресторан – з того моменту Тетяна Литвинова не покидала улюбленої справи.

Тетяна Литвинова в юності зі своїм сином від першого шлюбу
Тетяна Литвинова в юності зі своїм сином від першого шлюбу

За часи своєї активної професійної діяльності, зокрема на телеканалі СТБ, Тетяна Литвинова встигла стати доволі обговорюваною та медійною персоною. Знаменитість здобула багато шанувальників, які цікавляться не лише теперішніми здобутками зірки МастерШефу, а і її минулим. Кар’єра Тетяни Литвинової склалось дуже добре, а ось в особистому житті зірка має два розлучення та син від першого чоловіка.

Зірка МастерШефу Тетяна Литвинова зі своїм сином-випускником
Зірка МастерШефу Тетяна Литвинова зі своїм сином-випускником

Вперше відома українська кулінарка пішла під вінець 1997 року, коли їй було 22 роки. В одному з інтерв’ю знаменитість пригадала ті часи та зізналась, що вона була рада робити перші кроки в щасливе сімейне життя.

У червні ми [Тетяна Литвинова з першим чоловіком – ред.] тільки-но повернулися з весільної подорожі… це був саме той час, коли я робила перші кроки у сімейному житті. Я була щаслива стати самостійною господаркою! Нарешті кухню я перестала ділити з мамою – кухня стала абсолютно моєю

– пригадала зірка “МастерШефу”.

Тетяна Литвинова у свої 22 роки на першому весіллі
Тетяна Литвинова у свої 22 роки на першому весіллі

Хоча пізніше знаменитість розлучилась зі своїм другим чоловіком, вони залишились у хороших стосунках, зокрема, заради спільного сина.

Поділитися статтею

Зараз читають

Катя Лель

Містика, викрадення НЛО і потойбічна любов – що ви ще не знаєте про Катю...

Катя Лель сказала: контакт з НЛО коштував мені декількох зубів. І дійсно, у неї зникли 6 зубів (2 передніх), причому, їх місце було повністю чистим, хоча півгодини перед цим вони були на місці і цій події є два свідки.
Британець

ТОП-7 найкращих порід кішок, які підходять для утримання в квартирі: рада фахівця

Не забувайте - кішки люблять ласку! Чим частіше ви з нею ласкаво спілкуєтеся і граєте, тим краще вона буде до вас ставитися і себе почувати.
Не забувайте про норму!

Що ваш знак Зодіаку говорить про те, як ви вживаєте алкоголь

Яку поведінку ви демонструєте відповідно до вашого знака зодіака? Ми збираємося проаналізувати п'яну поведінку за кожним астрологічним знаком.
Тест по квітам

Психологічний тест: вибери одну з квіток

Цей психологічний тест допоможе визначити який у вас характер.

Популярне за тиждень

Як виглядає і чим займається титулована красуня Олександра Кучеренко: чекає чоловіка...

Відомий мандрівник Дмитро Комаров довго приховував стосунки з Олександрою Кучеренко, тож новина про одруження пари у 2019 році наробила чимало шереху. Та й після весілля "Міс Україна-2016" залишається у тіні свого зіркового чоловіка, хоча прихильникам програми "Світ навиворіт" хочеться дізнатися якомога більше про благовірну ведучого.

Популярне