Як виглядала в юності головна красуня “МастерШефу” Тетяна Литвинова: вишукана наречена з усмішкою на вустах

Відома українська кулінарка, зірка та суддя популярного проєкту "МастерШеф" 25 років тому пішла під вінець. Як виглядала Тетяна Литвинова, коли виходила заміж

Тетяна Литвинова почала свій шлях до вершини кулінарії ще за шкільних часів, проте виявилась ця стежка тернистою та заплутаною. Хоча спочатку великим захопленням знаменитості був волейбол, дуже швидко знаменитість побачила себе саме в ресторанній справі.

Вступила навчатись до академії харчових технологій, перевелась на заочне навчання, почала працювати бухгалтером і завдяки цілеспрямованості та працьовитості стала директором компанії. Зібравши достатню кількість грошей зірка відкрила свій ресторан – з того моменту Тетяна Литвинова не покидала улюбленої справи.

Тетяна Литвинова в юності зі своїм сином від першого шлюбу
Тетяна Литвинова в юності зі своїм сином від першого шлюбу

За часи своєї активної професійної діяльності, зокрема на телеканалі СТБ, Тетяна Литвинова встигла стати доволі обговорюваною та медійною персоною. Знаменитість здобула багато шанувальників, які цікавляться не лише теперішніми здобутками зірки МастерШефу, а і її минулим. Кар’єра Тетяни Литвинової склалось дуже добре, а ось в особистому житті зірка має два розлучення та син від першого чоловіка.

Зірка МастерШефу Тетяна Литвинова зі своїм сином-випускником
Зірка МастерШефу Тетяна Литвинова зі своїм сином-випускником

Вперше відома українська кулінарка пішла під вінець 1997 року, коли їй було 22 роки. В одному з інтерв’ю знаменитість пригадала ті часи та зізналась, що вона була рада робити перші кроки в щасливе сімейне життя.

У червні ми [Тетяна Литвинова з першим чоловіком – ред.] тільки-но повернулися з весільної подорожі… це був саме той час, коли я робила перші кроки у сімейному житті. Я була щаслива стати самостійною господаркою! Нарешті кухню я перестала ділити з мамою – кухня стала абсолютно моєю

– пригадала зірка “МастерШефу”.

Тетяна Литвинова у свої 22 роки на першому весіллі
Тетяна Литвинова у свої 22 роки на першому весіллі

Хоча пізніше знаменитість розлучилась зі своїм другим чоловіком, вони залишились у хороших стосунках, зокрема, заради спільного сина.

Популярне

Схожі статті

Цей десерт став моїм коронним. Готую майже щодня, і він не набридає: ситний торт із печивом та арахісом

Жоден ласун не може провести жодного дня без смачного десерту. Сьогодні ми підготували незвичайний і простий рецепт торта, який полюбиться кожному після першої спроби і стане частим гостем на столі.

Ще навіть не підлітки, а вже фарбуються як дорослі: як виглядають діти Кравець, Мішиної і Камінської (ФОТО)

Знаменитості самі мають схильність до епатажу й своїм дітям не забороняють робити все, що заманеться. Малятка ще не сягнули підліткового віку, а вже експериментують із зовнішністю на повну.

Неймовірний літній десерт. Мої домашні випрошують щовечора: пісочний рулет із начинкою з ожини

Напевно, кожен не може уявити життя без смачної випічки. Вона незамінна на святах та просто для затишного вечора. Сьогодні ми підготували рецепт пісочного рулету з ожиною, який сподобається кожному.