Як зараз виглядають дві доньки та син Надії Мейхер, яких вона багато років приховує від публіки (Фото)

Екс-віагрянка Надія Мейхер – багатодітна мама. Артистка приховує дітей від публіки і в цілому рідко розповідає про особисте життя. Як виглядають спадкоємці відомої співачки, дивіться далі в матеріалі.

Надія Мейхер – одна з найбільш відомих учасниць легендарного гурту “Віа Гра”. Вона входила в тий самий золотий склад гурту, який досі вважають найбільш вдалим.

На піку популярності гурту “Віа Гра” Надія Мейхер несподівано залишає колектив. Пізніше стало відомо, що причиною цьому була вагітність 20-річної артистки. У 2002 році співачка народила сина Ігоря, але ще довго приховувала ім’я батька хлопчика. Тільки через багато років Надія зізналася, що народила первістка від бізнесмена Олександра Ліщенко. З цим чоловіком співачка так і не зуміла побудувати сім’ю.

Як виглядає син Надії Мейхер
Як виглядає син Надії Мейхер

Після народження первістка, Мейхер у декрет не пішла. Вже через місяць після пологів Надія повернулася у “Віа Гру”, залишивши сина на матір.

Свого майбутнього чоловіка Надія Мейхер зустріла у 2008 році. Ним став бізнесмен Михайло Уржумцев. Закохані довгий час жили у цивільному шлюбі. У 2012 році у них народилася спільна донька Анна. Лише через 2 роки після народження донечки, Надія і Михайло уклали шлюб. Вони обійшлися без пафосного весілля, просто розписалися у місцевому РАЦСі. Як виявилося, таке рішення вони прийняли, оскільки дізналися про другу вагітність співачки. У 2015 році Мейхер стала мамою втретє: у неї народилася донька Марія.

Варто відзначити, що Надія Мейхер ретельно приховує своїх дітей від публіки. Лише у 2020 році, коли співачка брала участь у “Танцях з зірками”, вона вийшла на паркет разом зі своїми маленькими донечками і вперше показала їх на публіку.

Як виглядають доньки Надії Мейхер
Як виглядають доньки Надії Мейхер

В інтерв’ю Надія зізнається, що свідомо вирішила не показувати життя своїх дітей на публіку, а також забороняє дочкам створювати сторінки в соціальних Мережах. За словами Мейхер, вона не хоче травмувати психіку дітей особливою увагою публіки, адже люди в Мережі часто пишуть негативні речі.

Поділитися статтею

Зараз читають

Сердечний приступ

Відновлення клітин після серцевого нападу. Як це працює

Дослідники виявили цю функціональність в тканинах людини, використовуючи «серце на чіпі» з вбудованими датчиками, які безперервно відстежували скорочення тканини.
Скільки коштує навчання дітей Галкіна?

Де навчаються Гаррі і Ліза Галкін і скільки це обійдеться їх батькам?

На носі початок нового навчального року. Семирічні двійнята Гаррі і Ліза вже готові повернутися в школу. В цьому році вони йдуть до другого класу.
Юрій Луценко

Юрій Луценко повернувся додому після онкологічної операції і там його чекав сюрприз, навіть два...

Колишній генпрокурор Юрій Луценко нещодавно зізнався, що у нього страшне захворювання.
Софія Ротару

Софія Ротару продає готель в Криму за 23 млн євро: як він виглядає зсередини...

У володінні радянської та української співачки Софії Михайлівни Ротару є старовинне приміщення в центрі Ялти. Споруда датується 1897 роком.

Популярне за тиждень

Популярне