Олександр Пономарьов показав, як з часом змінювався його 16-річний син: виріс зовсім не схожим на батька

Відомий український музикант Олександр Пономарьов показав архівні та свіжі фотографії свого 16-річного сина. Тезко батька виріс абсолютною маминою копією

Особисте життя Олександра Пономарьова є не менш цікавим, ніж його професійна діяльність. За спиною артиста один цивільний та один офіційний шлюб, двоє рідних дітей та одна названа донька. Так, нещодавно молодший син артиста Олександр святкував своє 16-річчя. На честь цього зірковий батько показав у мережі, як з часом змінювався хлопець.

На опублікованих фотографіях можна простежити, як Сашко Пономарьов молодший дорослішав і зростав. У дитинстві хлопчина був більше схожий на свого зіркового батька, а ось у підлітковому віці перетворився ледве не на копію своєї мами Вікторії Мартинюк.

Олександр Пономарьов показав архівні та свіжі фотографії свого сина
Олександр Пономарьов показав архівні та свіжі фотографії свого сина

В описі до нещодавно опублікованих фотографій Олександр Пономарьов привітав свого сина з днем його народження: “16-й день народження сина на Стрітення Господнє! Мій Сашко, нехай Боженька тебе оберігає і благословляє на добрі справи!”.

Неможливо оминути увагою той факт, що син Олександра Пономарьова й дійсно більше схожий на свою зіркову маму. Такі висновки можна легко зробити, переглянувши спільні фото Пономарьова молодшого поруч з Вікторією Мартинюк.

Син Олександра Пономарьова виріс дуже схожим на свою матір
Син Олександра Пономарьова виріс дуже схожим на свою матір
Колишня дружина Олександра Пономарьова, яка народила йому сина
Колишня дружина Олександра Пономарьова, яка народила йому сина

Нагадаємо, що Олександр Олександрович Пономарьов з’явився на світ 2007 року у шлюбі відомого українського співака з Вікторією Мартинюк. Колишні закохані були разом близько шести років, проте цей союз не завершився хепі-ендом – врешті-решт пара розлучилась, а пізніше в мережі стали з’являтись подробиці розставання.

Після розлучення з відомим українським співаком в одному з інтерв’ю Вікторія Мартинюк заговорила про численні зради свого чоловіка. Так, зіркова ексдружина зізналась, що вона давно пробачила Пономарьову таке ставлення та тепер щаслива. Зауважимо, що зараз у житті Мартинюк все добре – жінка має власний бізнес і нові стосунки. З колишнім чоловіком Вікторія підтримує взаємини заради спільного сина.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!