Мистецтво бути першою: найкращі стильні образи Олени Зеленської та інших перших леді України

Author name 12 Травня 2020 в 23:05

Поділитися статтею

Марина Порошенко і Олена Зеленська
Марина Порошенко і Олена Зеленська

Перша леді — не менш важлива посада, ніж сам президент країни. Дружина глави держави завжди задає тон, надихає на роботу і часто є іконою стилю. Давайте порівняємо найстильніші образи перших леді України — яку моду диктували вони?

Антоніна Кравчук

Леонид Кравчук и Антонина Кравчук
Леонід Кравчук і Антоніна Кравчук

Дружина першого президента України Леоніда Кравчука Антоніна була досить скромною першої леді. Вона рідко з’являлася на публіці і на офіційних заходах.

На рідкісних знімках, які зараз доступні в Інтернеті, можна побачити, що Антоніна Михайлівна надавала перевагу стриманим костюмам і образам.

Разом зі своїм чоловіком Леонідом Макаровичем вони разом вже 53 роки.

Людмила Кучма

Леонид Кучма и Людмила Кучма
Леонід Кучма і Людмила Кучма

Людмила Кучма, на відміну від її попередниці, була дуже активною в громадській діяльності. Людмила була послом ЮНЕСКО і очолювала організацію “Україна — дітям”.

У своєму стилі жінка воліла використовувати елементи, які прийнято називати “розкішними” — різні коштовності, хутряні шуби і сукні з блиском.

Катерина Ющенко

Виктор Ющенко и Екатерина Ющенко
Віктор Ющенко та Катерина Ющенко

Дружина третього президента України активно займалася благодійністю і громадською діяльністю. У своєму стилі вона відрізнялася своєю любов’ю до етнічних мотивів в одязі.

На офіційні заходи свого чоловіка, Віктора Ющенка, Катерина вважала за краще надягати яскраві сукні з вишивкою, червоними бусами або іншими етнічними прикрасами.

Людмила Янукович

Виктор и Людмила Янукович
Віктор і Людмила Янукович

На відміну від своїх “колег”, перших леді, Людмила Янукович не запам’яталася ні громадською діяльністю, ні особливими родзинками в одязі.

Дружина Віктора Януковича ніколи не користувалася послугами стилістів і завжди вибирала одяг “за смаком”. А смак у жінки був вельми специфічний — дорогі шуби, старомодні фасони і багато прикрас.

Марина Порошенко

Марина Порошенко
Марина Порошенко

Марина Порошенко, дружина п’ятого президента України, як і Катерина Ющенко, любить використовувати етномотиви у своєму одязі.

Але вона їх вміло поєднує з елегантними і стриманими костюмами і платтями. Марина була “першою” першою леді, яку почали вважати українською іконою стилю.

Марина активно займається благодійністю і всіляко підтримує чоловіка в його політичній діяльності.

Олена Зеленська

Елена Зеленская
Олена Зеленська

Олена Зеленська, дружина чинного президента України, є наймолодшою першою леді в історії країни. На момент інавгурації її чоловіка їй був 41 рік.

Вона відмінно підхопила “стильну естафету” у своїй попередниці Марини Порошенко і також вважається однією з ікон стилю в Україні.

Жінка надає перевагу строгим, елегантним і однотонним костюмам та сукням.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею