Колишня свекруха Ані Лорак живе в Туреччині: як виглядає старенька мама Мурата Налчаджиоглу

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу нещодавно поїхав у робочих справах на свою Батьківщину у Туреччину і навідав там свою сім'ю. Чоловік показав, як виглядає його мама.

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу одружилися у 2009 році. Тоді публіка довго обговорювала, як справжня супер-зірка Ані Лорак вийшла заміж за звичайного працівника турецького готелю. Втім, сама співачка запевняла, що Мурат — її перше справжнє кохання і їй байдуже, який він має соціальний статус.

Ані Лорак припала до колишнього чоловіка Мурата Налчаджиоглу під пісню про любов
Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу були одружені 10 років

У шлюбі з Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу швидко став успішним бізнесменом, адже його заможна дружина фінансувала всі його проєкти. Втім, Мурат не оцінив кохання та щедрість своєї дружини і згодом став їй зраджувати. Коли факт зради став публічним, Ані Лорак подала на розлучення.

З моменту розлучення Лорак і Мурата пройшло трохи більше трьох років, тепер кожен із них живе своїм життям. Мурат так і залишився успішним бізнесменом і тепер, завдяки колишньому шлюбі з Лорак, він став теж популярним. Так, за життям чоловіка в Інстаграмі спостерігають майже 80 тисяч підписників. У своєму блозі чоловік показує моменти особистого життя, а також розповідає про бізнес.

Так, нещодавно Мурат Налчаджиоглу зі своєю молодою нареченою поїхали на Батьківщину чоловіка у Туреччину. Звісно, чоловік навідав своїх рідних і навіть показав свою маму у своєму Інстаграм-блозі.

 Колишня свекруха Ані Лорак живе в Туреччині
Колишня свекруха Ані Лорак живе в Туреччині

Мама Мурата – жінка у віці, але виглядає доглянутою та має добрі очі. Цікаво, що зі своєю колишньою зірковою невісткою жінка спілкувалася мовою жестів. Про це ще давно розповідала Ані Лорак в одному з інтерв’ю. Співачка розповідала, що має непогані стосунки зі свекрухою, втім вона не знає ні російської, ні української мови, тож їхнє спілкування було у прямому сенсі за допомогою жестів.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.