Квартальна дружина Зеленського Кравець показала своїх молодших дітей: як зараз виглядають 6-річні двійнята

Відома українська акторка, зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець являється матір'ю трьох дітей. Олена вкрай рідко ділиться подробицями особистого життя з публікою і майже не показує в Мережі свого чоловіка та дітей.

Зірка студії “Квартал 95” вже 20 років щаслива у шлюбі з чоловіком на ім’я Сергій Кравець. Вони одружилися ще в студентські роки і дуже швидко стали батьками. У 2003 році у них народилася донька Марія.

Через деякий час Олена і Сергій вирішили стати батьками вдруге. Втім, доля їм не посміхнулася. Кравець двічі пережила викидень. Лише через багато років акторка про це зізналася в інтерв’ю. Жінка вважає, що причиною цьому був її шалений ритм життя.

Олена Кравець розповіла, що той період життя був для неї дуже складним, вона навіть зверталася до психотерапевта. У 2015 році акторка знову завагітніла. Олена зізнається, що довго не могла повірити в те, що носить під серцем двійнят – для неї це було справжнім дивом. У серпні 2016 року на світ з’явилися маленькі Катя та Ваня.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала своїх молодших дітей
Квартальна дружина Зеленського Кравець показала своїх молодших дітей

Олена Кравець оберігає своїх дітей від публічності і вкрай рідко показує їхні фото на публіку. Хоча в Мережі можна віднайти знімки двійнят. Катя і Ваня ростуть дуже активними діми і дуже схожі на свою зіркову маму.

Квартальная жена Зеленского Елена Кравец впервые за долгое время показала своих 6-летних двойняшек
Квартальна дружина Зеленського Кравець показала своїх молодших дітей

Нагадаємо, у Олени Кравець є й старша донька Марія, якій зараз 19 років. Дівчина зараз являється студенткою київського вузу і вчиться по спеціальності “піар”. крім того, Марія професійно займається танцями.

Маша Кравець показала фото свого пресу
Як виглядає старша донька Олени Кравець

Маша Кравець – дуже самостійна дівчина. Вона почала жити окремо від батьків ще в 16 років. Дівчина з’їхала на орендовану квартиру, коли двійнятам виповнилось 3 роки і їм знадобилось більше простору. Тому Маша вирішила “звільнити” територію.

Поділитися статтею

Зараз читають

Влад Яма показав своїх батьків

Влад Яма показав своїх батьків і сина: все на одну особу, тільки дружина кудись...

Відомий український хореограф Владислав Яма поностальгувати і згадав річну поїздку до своїх батьків.
Надя Дорофєєва зізналась, якою мовою розмовляє в реальному житті

Дорофєєва зізналась, чи спілкується українською мовою в повсякденному житті: “Іноді навіть сама не помічаю”...

Українська співачка та блогерка на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм прокоментувала мовне питання. Відомо, якою мовою спілкується зірка в особистих цілях
Моліться з вірою!

Молитви про захист від духу гноблення і сумніви. Читайте з вірою в серці

Господи, Ви говорите, що я повинен вірити, а не сумніватися, в іншому випадку я подібний до морської хвилі, яку вітер розвіває і підкидає.
Олена Воробей

Гумористка Олена Воробей зізналася, що стала бабусею

Гумористка Олені Воробей всього 54 роки. Вона виглядає молодий, бадьорою і дуже радісною, хоча з'ясувалося, що в свої молоді роки Олена стала бабусею.

Популярне за тиждень

Популярне