Хто з трьох подружок – Ірина Білик, Ассія Ахат і Оля Горбачова – можуть стати свахами: оцінюємо шанси зірок

Співачки Ірина Білик, Ассія Ахат, Оля Горбачова здавна дружать. Знаменитості мріяли, що коли їхні діти підростуть, то зроблять їх свахами. Чи переросли перші дитячі закоханості малечі у серйозні стосунки?

Скрипалька Ассія Ахат втямила, що на класичній музиці далеко не заїдеш, то взялася за мікрофон і здобула славу. Телеведуча Оля Горбачова теж пробувала співати у гурті “Арктика”. Та і що могло стати на заваді, адже білявка мала чоловіка-продюсера?!

Не судилося Олі Горбачовій і Ассії Ахат породичатися

На диво, законна дружина Юрія Нікітіна подружилася зі своєю попередницею Іриною Білик, яку Юрко так і не спромігся свого часу повести під вінець, хоча роман у них був доволі тривалий – 8 років.

Та склалося, як склалося. Ірина народила сина Гліба від чоловіка з модельного світу, а в Юрія Нікітіна з інтервалом у кілька років народилися дві донечки Поліна і Серафима. Ассія має двох синів Данила і Філіпа. Отже, чисто теоретично обидві жінки могли б стати свахами Горбачової.

Перша і друга дружини Юрія Нікітіна – Оля Горбачова і Ірина Білик – мріяли породичатися

Раніше зірки ледь не кожні вихідні проводили разом, тож їхні дітлахи були добре знайомі між собою. Приїжджали на дачу до Нікітіна, і, поки господар смажив шашлики і доглядав дітлахів, дами могли обговорити всі жіночі питання.

Гліб Оверчук не схотів стати зятем Олі Горбачової й обрав іншу

Споглядаючи за малечею, співачки гадали, хто з них здатен утворити пару. Оля Горбачова мріяла, що її зятем стане Гліб Оверчук. Та і її старша Поліна обожнювала сина Білик. Завжди казала, що він має присвятити їй пісню, як зробив це для мами.

Ахат, маючи двох хлопчиків і мріючи про дівчинку, частенько купувала для Полі гарні сукні. Та наряджалася і крутилася перед Глібом, в надії, що він оцінить її дівчачу красу.

Нині, коли діти виросли, сподівань на спорідненість стає все менше. У Гліба тривають стосунки з іншою дівчиною, у Поліни тепер зовсім інші уподобання. Син Ассії Ахат навчається в Америці, тож про дитячі захоплення забуто назавжди.

Поділитися статтею

Зараз читають

Співачка Камалія без косметики і білизни похвалилася своїми кулінарними досягненнями: птаха клюнула

Як відомо, найбагатша співачка України Камалія хвалиться в Інстаграм на публіку тим, що самостійно веде своє домашнє господарство.
Джамала

Джамала перефарбувала волосся і кардинально змінила імідж: стала копією Могилевської

Відома українська співачка Джамала заради проекту "Танці з зірками" стала блондинкою.

Собчак зізналася, що накричала на водія

Скандальна Ксенія Собчак запевняє — намагається не показувати зайву кількість своїх емоцій та не має зіркової хвороби.
Катерина Репяхова

Дружина Віктора Павлика вперше показала свою маму, тещу артиста – і розповіла, що була...

Після новини про те, що дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова чекає свого первістка, до неї посилилася увага з боку ЗМІ і фанатів.

Популярне за тиждень

Популярне