Улюбленець розлучених жінок Стас Михайлов виявився багатодітним татом: мають з дружиною на двох шестеро дітей

Життя улюбленця жінок Стаса Михайлова сповнене романтичних пригод, які вряди-годи закінчувалися зародженням нового життя. От так і набралося у шансоньє аж шестеро дітей.

Різниця у віці між старшим сином і найменшою донькою у Михайлова складає 11 років. Первістку Нікіті нині 22 роки, Даші 18, Іванні 14, а Маші – всього 11. Це рідні діти знаменитого чоловіка. Ще двоє – 30-річний Андрій і 24-річна Єва – діти дружини Станіслава, яких вони виростили разом.

Стас Михайлов обожнює третю дружину Інну

До шлюбу з Михайловим Інна була дружиною Андрія Канчельскіса, якому народила сина і доньку. А зі Стасом вони одружилися напередодні народження спільної донечки Іванни, хоча познайомилися ще в 2006-му.

Андрія і Єву ніхто не змушував називати вітчима татом. Вони це зробили самі на знак подяки, скільки всього доброго зробив для них чоловік їхньої мами. Стас ніколи не ділив дітей на своїх і чужих, ставився до всіх рівно.

Стас Михайлов з найменшими доньками Іванною і Машею

Так усієї великою родиною і переїхали у великий будинок у Підмосков’ї. У кожного була своя власна кімната. Залишилося місце і для батьків. А у вітальні стоїть величезний стіл – давня мрія Михайлова.

Колишні захоплення

Ще одне бажання у музиканта було – одружитися раз і на все життя. На жаль, цього не сталося. Допоки знайшов свою Інну, кілька разів помилявся. Тепер же врешті почуває себе щасливим.

Уперше чоловік одружився в 1996 році. Тоді він тільки починав свій шлях на пісенний олімп. Коли ж Стас здобув популярність, удома розпочалися сварки. За 5 років вони розлучилися, якраз коли народився Нікіта.

Стас Михайлов зі старшим сином Нікітою

Михайлову стали приписувати роман із двоюрідною сестрою співачки Валерії. Наталя Зотова була його бек-вокалісткою. Пара довго приховувала стосунки, допоки дівчина в 2005-му не народила Даринку. Стас не відразу визнав батьківство публічно. Тільки коли донечці минуло 6 рочків, сприйняв дитину за рідну.

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.