Улюбленець розлучених жінок Стас Михайлов виявився багатодітним татом: мають з дружиною на двох шестеро дітей

Життя улюбленця жінок Стаса Михайлова сповнене романтичних пригод, які вряди-годи закінчувалися зародженням нового життя. От так і набралося у шансоньє аж шестеро дітей.

Різниця у віці між старшим сином і найменшою донькою у Михайлова складає 11 років. Первістку Нікіті нині 22 роки, Даші 18, Іванні 14, а Маші – всього 11. Це рідні діти знаменитого чоловіка. Ще двоє – 30-річний Андрій і 24-річна Єва – діти дружини Станіслава, яких вони виростили разом.

Стас Михайлов обожнює третю дружину Інну

До шлюбу з Михайловим Інна була дружиною Андрія Канчельскіса, якому народила сина і доньку. А зі Стасом вони одружилися напередодні народження спільної донечки Іванни, хоча познайомилися ще в 2006-му.

Андрія і Єву ніхто не змушував називати вітчима татом. Вони це зробили самі на знак подяки, скільки всього доброго зробив для них чоловік їхньої мами. Стас ніколи не ділив дітей на своїх і чужих, ставився до всіх рівно.

Стас Михайлов з найменшими доньками Іванною і Машею

Так усієї великою родиною і переїхали у великий будинок у Підмосков’ї. У кожного була своя власна кімната. Залишилося місце і для батьків. А у вітальні стоїть величезний стіл – давня мрія Михайлова.

Колишні захоплення

Ще одне бажання у музиканта було – одружитися раз і на все життя. На жаль, цього не сталося. Допоки знайшов свою Інну, кілька разів помилявся. Тепер же врешті почуває себе щасливим.

Уперше чоловік одружився в 1996 році. Тоді він тільки починав свій шлях на пісенний олімп. Коли ж Стас здобув популярність, удома розпочалися сварки. За 5 років вони розлучилися, якраз коли народився Нікіта.

Стас Михайлов зі старшим сином Нікітою

Михайлову стали приписувати роман із двоюрідною сестрою співачки Валерії. Наталя Зотова була його бек-вокалісткою. Пара довго приховувала стосунки, допоки дівчина в 2005-му не народила Даринку. Стас не відразу визнав батьківство публічно. Тільки коли донечці минуло 6 рочків, сприйняв дитину за рідну.

Поділитися статтею

Зараз читають

Чоловік Падалко Соболєв розсекретив своє місцезнаходження та розповів, що входить до його обов’язків на...

Чоловік відомої телеведучої Марічки Падалко з перших днів війни в Україні вступив до лав ЗСУ. Чоловік іноді виходить на зв'язок із публікою та розповідає про побачене на фронті.
Весна!

Церковний свято 8 квітня 2021 року: історія, прикмети і заборони

Краще в цей день і після нього не пов'язувати свою роботу з пряжею. Бо нічого хорошого їх цього не вийде.
подружжя Челентано

Як виглядають діти і дружина Адріано Челентано. Все життя в одному кліпі (Відео)

Цей знаменитий артист відразу завоював популярність не тільки в Італії, але та у всьому світі.
Мерьем Узерли

Мер’єм Узерлі знайшла нового Султана: знову одяглася в біле і пішла під вінець

Мер'єм Узерлі - щаслива мама, актриса, улюблена жінка. Однак вона офіційно не перебуває в шлюбі.

Популярне за тиждень

Популярне