Порівнюємо фото дітей і батьків: на кого схожі нащадки Ілони Гвоздьової, Маші Єфросиніної, Віри Брежнєвої

Діти є предметом гордості всіх знаменитостей. Вони частенько викладають світлини з малими і вже дорослими нащадками, знаходячи чимало теплих слів на їх адресу. А ми отримуємо можливість порівняти, на кого вони більше схожі.

Ілона Гвоздьова

Щойно почалася війна, хореографиня з “Танців з зірками” забрала 7-річну Валерію і 2-річного Домініка і виїхала за кордон. Згодом Ілона повернулася до Києва, бо треба працювати і доводити до ладу будинок, що перебуває на завершальній стадії будівництва.

Син Ілони Гвоздьової схожий на тата, а донечка – на маму

Жінка привезла з собою лише доньку, а синочка залишила у бабусі. Якщо уважно придивитися до світлин щасливої родини, коли ще всі були разом, можна відзначити, що Домінік є копією татуся, тоді як Валерія більше схожа на матусю.

Маша Єфросиніна

Чим старшою стає донька телеведучої, тим більше нагадує свою матір. У 19 років Нана стала повною копією Маші. Світлина, яку Єфросиніна опублікувала в Інстаграмі на честь дня народження старшої дитини, просто вражає.

Маша запевнила, що сама Нана не дозволила їй втратити здоровий глузд протягом останнього року. До привітань від матусі приєдналися чимало знаменитостей, назвавши дівчину неймовірною красунею і побажавши їй здобути щастя.

Віра Брежнєва

Восени молодша донька співачки Сара Кіперман відзначила 13-річчя. Дівчинка значно змінилася за останній час – витягнулася і подорослішала. А ще втратила у зовнішності гарні мамині риси. Тепер мама і донька не мають майже нічого спільного.

Донька Віри Брежнєвої більше схожа на тата

Натомість чітко вимальовується схожість з батьком. А коли дівчина взяла участь у фотосеті і вдалася до серйозного мейкапу, підписники її сторінки здивувалися – модель виглядала не на 13 років, а на всі 20. Віра зазначила, що з кожним роком любить свою донечку все сильніше.

Схожі статті

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.

Родись та вдайся: Огір, Полякова, Злата Мітчелл та інші зіркові діти, що народилися зі срібною ложкою в роті

У світі шоу-бізнесу деяким особам доводиться пройти складний шлях, щоб здобути славу. Проте, є й ті, хто народжується в родині вже відомих та успішних зірок, отримуючи у спадок срібну ложку в роті.