Чи можна уявити Дзідзьо чисто виголеним, а Бадоєва з Вакарчуком з бородою: зіркові експерименти з зовнішністю

Знаменитості слідкують за зовнішнім виглядом набагато ретельніше, ніж пересічні громадяни. Навіть чоловікам доводиться то відпускати, то обрізати волосся, то заводити, то голити обличчя, кардинально змінюючи імідж.

Алан Бадоєв

З нагоди 42-річчя відомий кліпмейкер вирішив приголомшити шанувальників, виклавши в мережу світлину без бороди. Бачити Алана чисто виголеним без вусів і бороди якось незвично.

Алан Бадоєв здивував чисто виголеним обличчям

Продюсер подякував долі за всіх подарованих друзів, випробування, які довелося пережити, і висловив сподівання на краще:

І нехай торішнє дзеркало розбилось, я підійму деякі уламки, щоб зібрати нову інсталяцію себе.

Дзідзьо

Напевно, ніхто із фанів Михайла Хоми не може уявити, що приховується під бородою у веселуна з шикарним голосом. Рослинність на обличчі стала візитівкою товариша Кузьми. За всі роки творчості ми могли споглядати хіба що за довжиною бороди і вусів артиста.

Дзідзьо показав, як виглядає без бороди

А щоб прихильники павука Боді могли уявити безбородого кумира, голитися знаменитості не довелося. Він просто показав світлину, зроблену в юності, на якій ми побачили молодого Михайла з абсолютно чистим обличчям. DZIDZIO не може собі дозволити поголитися зараз, оскільки його ймення на бойківському діалекті означає дідусь. Тож і доводиться паритися в бороді.

Святослав Вакарчук

Татусь двох немовлят мав би молодитися, але ні: 47-річний лідер “Океану Ельза” навпаки відростив бороду і став виглядати не як батько, а більше нагадувати дідуся. Звісно, переживання, пов’язані з війною, не могли не відобразитися на зовнішності музиканта.

Ставши батьком двох дітей, Святослав Вакарчук відростив бороду

Вакарчук близько до серця сприймає страждання свого народу, намагається їздити по звільнених містах і підбадьорювати місцевих своїми щемкими піснями. Були часи, коли студент Вакарчук мав довге волосся і чисто виголене обличчя, та нині все змінилося – маємо такий імідж.

Популярне

Схожі статті

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.

Життя в Німеччині йде на користь, а здоров’я стає міцнішим: як виглядає Винник після дворічного лікування

Олег Винник давно переїхав з України. Нещодавно у мережі з'явились найсвіжіші фотографії знаменитості, на яких видно, як популярний артист виглядає нині.