Перша дружина Юрія Горбунова і перший чоловік Каті Осадчої могли б бути разом: як вони виглядають

Катя Осадча і Юрій Горбунов – одна з найвідоміших зіркових пар, яку називають зразковою. Втім, подружжя знайшли своє щастя не з першого разу. Як виглядають перший чоловік Осадчої і перша дружина Горбунова – далі в матеріалі.

Вперше Катя Осадча “вискочила” заміж буквально одразу після закінчення школи. Тоді вона вже була відомою моделлю і мала попит серед чоловіків. Обранцем Каті став старший на 15 років бізнесмен і народний депутат Олег Поліщук. Не пройшло і року, як у низ народився син Ілля. Втім, подружнє життя не задалося. Шлюб тривав всього три роки і у 2004 році Осадча розлучилася.

Як виглядає перший чоловік Каті Осадчої

Жінка не приховує, причиною розбрату стала різниця у віці. 35-річному бізнесмену хотілося тихого сімейного щастя і дружину, яка буде створювати сімейний затишок. А ось 20-річна Катя не хотіла сидіти вдома з дитиною та варити борщі. Дівчина мріяла про кар’єру телеведучої і активно пробивалася на телеекрани. Постійні непорозуміння в сім’ї і призвели до розлучення.

Юрій Горбунов теж мав велику різницю у віці зі своєю першою дружиною, проте в цьому випадку старшою була жінка. З жінкою на ім’я Людмила Юрій познайомився, коли після закінчення навчання у вузі прийшов на роботу в івано-франківський театр. Людмила там працювала танцівницею, вона була одружена та виховувала у шлюбі доньку. Між молодим актором і танцівницею одразу спалахнула іскра. Заради Горбунова Людмила розлучилася зі своїм першим чоловіком. Коли закохані одружувалися, Юрію було 25 років, а його обраниці – 35.

Як виглядає перша дружина Горбунова

Після весілля Людмила закинула танцювальну кар’єру і повністю присвятила себе сім’ї. На відміну від першого шлюбу Осадчої, цей союз був довгим. Горбунов прожив зі своєю першою дружиною аж 20 років і розлучився у 2015 році, коли вже крутив роман з ведучою “Світського життя”. За 20 років шлюбу у Горбунова з Людмилою так і не народилися спільні діти.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.