Молоду дружину Павліка Катю Репяхову розкритикували за фотосесію без штанів: “Не очікували від вас такого”

Четверта дружина Віктора Павліка Катя Репяхова зважилася на сміливу фотосесію, втім її результат не дуже сподобався публіці. Дівчину просто засипали негативними коментарями в Мережі.

Четвертій дружині Віктора Павліка Каті Репяховій до критики і хейту в Мережі не звикати. Публіка з самого початку не злюбила дівчину, адже вона стала розлучницею у шлюбі Павліка з його третьою дружиною Лорою Созаєвою. Крім того, дівчина молодша від артиста на 29 років і годиться йому у доньки.

Репяхова і Павлік візьмуть участь в реаліті
Молоду дружину Павліка Катю Репяхову розкритикували за фотосесію без штанів

Втім, критики Катя Репяхова не боїться. Вона активно веде свій блог в Інстаграмі, де ділиться подробицями подружнього життя з Павліком, показує свої материнські будні, а також часто публікує свіжі фото.

Так, нещодавно Катя опублікувала серію знімків із нової фотосесії. Дівчина вперше приміряла не скромний образ. На світлинах, Катя позувала у білій футболці та трусах, сидячи на дивані.

Молоду дружину Павліка Катю Репяхову розкритикували за фотосесію без штанів
Молоду дружину Павліка Катю Репяхову розкритикували за фотосесію без штанів

І хоч в цій фотосесії дружина Павліка не показала нічого зайвого, в коментарях дівчину просто закидали негативними коментарями.

Ось, що пишуть користувачі Мережі:

  • “Чого мені сьогодні не вистачало в стрічці новин, так це розчопиреної Репяхової. Господи, чим вони думають коли такі фото виставляють. Тим паче зараз.”;
  • “Ви така гарна, худенька, молода мама, дружина. Але ці фото, вам не личать.”;
  • “Дивлюсь давно Катю, ніколи не писала ніяких гадостей, але це правда не гарно, вам таке не личить.”;
  • “Боже, що з вами?”.
Молоду дружину Павліка Катю Репяхову розкритикували за фотосесію без штанів
Молоду дружину Павліка Катю Репяхову розкритикували за фотосесію без штанів

Нагадаємо, Катя Репяхова і Віктор Павлік одружилися у 2020 році. Вони планували розкішне весілля, втім спочатку плани перенесли через пандемію, потім через смерть сина Павліка від попереднього шлюбу. В результаті весілля так і не відбулося.

У 2021 році Павлік і Репяхова стали батьками: у них народився син Михайлик. Подружжя не приховують, що на одній дитині зупинятися вони не планують. Зараз вони мріють про доньку та навіть вже підбирають імена для неї.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.