Перша дружина Юрія Горбунова і перший чоловік Каті Осадчої мають дітей: як вони виглядають

Катя Осадча і Юрій Горбунов – зразкова зіркова сім'я. Проте у кожного з них є своє минуле, про яке вони воліють не розповідати. Подробиці читайте далі в матеріалі.

Катя Осадча вперше вийшла заміж у віці 18 років. Тоді вона була вже відомою моделлю і мріяла про кар’єру телезірки. Обранцем Каті став старший на 15 років бізнесмен і народний депутат Олег Поліщук. Вже через рік після одруження, подружжя стали батьками: у них народився син Ілля. Цей шлюб тривав всього три роки. Причина розлучення банальна: різниця у віці та різні погляди на життя.

Осадчая облащась с бывшим мужем даже после развода, ведь у них общий сын
Як виглядає перший чоловік Каті Осадчої

Зараз сину Осадчої і Поліщука 19 років і він вже 2 роки являється студентом престижного університету в США, де вивчає IT-технології. Батько хлопця приймає активну участь у його вихованні та підтримує фінансово. Варто відзначити, що вартість навчання Іллі в США коштує 40 тисяч доларів на рік.

Як виглядає син Осадчої від першого шлюбу

На відміну від першого шлюбу Осадчої, перший шлюб Горбунова був тривалим. Шоумен прожив зі своєю дружиною Людмилою аж 20 років у шлюбі, поки на їхньому шляху не з’явилася Катя Осадча. Спільних дітей з Людмилою у Горбунова немає. Втім, жінка має доньку від першого шлюбу, яку Юрій офіційно удочерив. Варто відзначити, що і Людмила і її донька уникають публічності. Тож в Мережі можна знайти лише їхні архівні фото 20-річної давнини.

Первая жена Юрия Горбунова
Як виглядає перша дружина Горбунова та її донька

Відомо, що донька Людмили вже доросла жінка, яка вже встигла зробити Горбунова дідусем і народити йому онучку.

Цікаво, що перша дружина Горбунова старша за нього на 10 років. Колись Людмила покинула свого чоловіка заради молодого і перспективного актора. Також жінка покинула танці, якими займалася професійно і стала звичайною домогосподаркою. Розлучились Горбунов і Людмила у 2015 році, якраз тоді шоумен закрутив роман з Катею Осадчою.

Поділитися статтею

Зараз читають

Прибираємо квартиру за допомогою соди

Прибираємо квартиру за допомогою соди: добірка кращих Лайфхак

Харчова сода має безліч варіантів використання як в готуванні, так і в пранні, і прибирання. Ми зібрали для вас лайфхаки з очищення будинку за допомогою соди.
Яка пенсія буде для військових у 2022 році?

Для яких категорій військових пенсіонерів очікується підвищення пенсії у 2022 році

При отриманні статусу інваліда внаслідок військових дій розмір також прив'язується до пенсії - мінімум з формуванням різного відсотка залежно від групи.
Художниця перетворює кухню

Жінка робить “нудною ” кухні макіяж: люди в соцмережах в захваті (Фото)

Яскраві кольори завжди робили мене щасливішим в цілому, тому я подумала, що така барвиста палітра буде хорошим зміною.
Закуска з баклажанів

Царська закуска на будь-яке свято: апетитний рулет з баклажанів з шинкою, сиром і яйцями...

Така закуска врятує будь-яке свято і застілля. Рулет з баклажанів виглядає розкішно, а смак просто чудовий.

Популярне за тиждень

Популярне