Заміжжя зіграло злий жарт: що стало з колишньою найкрасивішою телеведучою України Оксаною Марченко

Горезвісна українська телеведуча колись вражала своєю харизматичністю та красою. Як знаменитість змінилась за майже 20 років разом зі своїм чоловіком Віктором Медведчуком

Колись відома та шанована українська телеведуча збирала перед екранами мільйони глядачів. За Оксаною Марченко з захопленням спостерігали, її любили та поважали. Втім, один скандал перевернув усе. Підтримавши політичну діяльність свого чоловіка, знаменитість назавжди перекреслила кар’єру, яку так довго будувала. Отже, як почалась історія кохання Марченко з тим чоловіком, який змінив її до невпізнання?

Історія кохання Марченко та Медведчука

Вперше тоді ще ведуча-початківець зустріла свого майбутнього чоловіка на заході “Людина року”. На початку 1999 року Оксана Марченко вела церемонію нагородження, а Медведчук став гостем цього заходу. Зіркова пара одразу зацікавилась одне одним, а в майбутньому їх не зупинила навіть різниця у віці – 19 років.

Оксана Марченко на весіллі зі своїм чоловіком Медведчуком
Оксана Марченко на весіллі зі своїм чоловіком Медведчуком

Оксана Марченко деякий час зустрічалась зі своїм майбутнім чоловіком, а вже 2003 року вони відгуляли весілля. Через рік у родині з’явилась на світ донька Дар’я. До слова, у ведучої є син від попереднього шлюбу. Богдан Марченко вчився у Швейцарії, а сьогодні вже сам став сім’янином.

Як виглядала Оксана Марченко в молодості
Як виглядала Оксана Марченко в молодості

Красива сімейна картинка та захоплення авдиторії завершилось у лютому 2021 року. Тоді Віктору Медведчуку було видано підозру у державній зраді. На політика наклали санкції, які він зі своєю дружиною визнав незаконними. Тоді Оксана Марченко вступила до його політичної партії та почала називати себе опозицією.

Як виглядає Оксана Марченко сьогодні
Як виглядає Оксана Марченко сьогодні

До слова, сьогодні скандально відомій телеведучій закидають надмірне захоплення пластичними операціями. Хоча сама знаменитість ніколи не коментувала того факту, що змінилась до невпізнання, можна припустити, що якась з маніпуляцій зі своєю зовнішністю виявилась доволі невдалою.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.