Як виглядали Оля Полякова, Маша Єфросиніна, Ірина Білик до пластики: перші красуні країни не зовсім натуральні

У сучасному світі практично кожен свій недолік у зовнішності можна змінити за допомогою пластичної хірургії. Цими благами цивілізації успішно користуються знаменитості.

Героїні нашої сьогоднішньої станні не заперечують той факт, що вдосконалюють свою зовнішність у спеціалістів.

Ірина Білик

Відома українська співачка Ірина Білик ніколи не приховувала той факт, що робила пластичні операції. Втім, в цьому немає ніякого сенсу, адже зміни у зовнішності артистки дуже помітні. Ірина зізнається, першу операцію вона зробила у 30 років. Тоді співачка змінила розріз очей, адже їй здавалося, наче очі роблять її наче весь час зажуреною. Далі була ринопластика, збільшення губ та підтяжка обличчя. Прихильники вважають, що Білик аж занадто захопилася пластикою, адже зараз вона зовсім не схожа на себе у молодості.

Ірина Білик до та після пластики
Ірина Білик до та після пластики

Оля Полякова

Довгонога красуня-білявка Оля Полякова заперечує той факт, що робила якісь серйозні операції на обличчі. Втім, зірка зізнається, що регулярно колить ботокс ще з 23 років для того, аби в неї не було зморшок. Проте Полякова все ж зверталася до пластичного хірурга. Співачка збільшувала собі бюст. Сама Ольга ніяк це не коментує, втім, тут всі коментарі зайві, адже неозброєним оком видно, що бюст зірки не натуральний і виглядає, як 2 м’ячика.

Оля Полякова до та після пластики

Маша Єфросиніна

Українська телеведуча Маша Єфросиніна запевняє, що не робила пластичних операцій. Втім, якщо порівнювати архівні і свіжі фото Маші, то помітно, що обличчя зірки змінилося. Так, у телеведучої з’явилися красиві вилиці і стали більш чіткі риси обличчя. Сама Єфросиніна запевняє, що обличчя змінилося через те, що вона схудла. Втім, експерти вважають, що Маша зробила операцію з видалення так званих комків Біша – жирові комки зі щік.

Маша Єфросиніна до і після пластики
Маша Єфросиніна до і після пластики
spot_img

Схожі статті

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!

Нічого смажити та запікати не треба: готую рулет зі свинячої рульки. Виходить смачніше за домашню ковбасу!

Спробуйте рецепт рулету зі свинячої рульки! Ця домашня смакота підходить для приготування бутербродів і стане чудовою альтернативою ковбасі.