Як виглядали Оля Полякова, Маша Єфросиніна, Ірина Білик до пластики: перші красуні країни не зовсім натуральні

У сучасному світі практично кожен свій недолік у зовнішності можна змінити за допомогою пластичної хірургії. Цими благами цивілізації успішно користуються знаменитості.

Героїні нашої сьогоднішньої станні не заперечують той факт, що вдосконалюють свою зовнішність у спеціалістів.

Ірина Білик

Відома українська співачка Ірина Білик ніколи не приховувала той факт, що робила пластичні операції. Втім, в цьому немає ніякого сенсу, адже зміни у зовнішності артистки дуже помітні. Ірина зізнається, першу операцію вона зробила у 30 років. Тоді співачка змінила розріз очей, адже їй здавалося, наче очі роблять її наче весь час зажуреною. Далі була ринопластика, збільшення губ та підтяжка обличчя. Прихильники вважають, що Білик аж занадто захопилася пластикою, адже зараз вона зовсім не схожа на себе у молодості.

Ірина Білик до та після пластики
Ірина Білик до та після пластики

Оля Полякова

Довгонога красуня-білявка Оля Полякова заперечує той факт, що робила якісь серйозні операції на обличчі. Втім, зірка зізнається, що регулярно колить ботокс ще з 23 років для того, аби в неї не було зморшок. Проте Полякова все ж зверталася до пластичного хірурга. Співачка збільшувала собі бюст. Сама Ольга ніяк це не коментує, втім, тут всі коментарі зайві, адже неозброєним оком видно, що бюст зірки не натуральний і виглядає, як 2 м’ячика.

Оля Полякова до та після пластики

Маша Єфросиніна

Українська телеведуча Маша Єфросиніна запевняє, що не робила пластичних операцій. Втім, якщо порівнювати архівні і свіжі фото Маші, то помітно, що обличчя зірки змінилося. Так, у телеведучої з’явилися красиві вилиці і стали більш чіткі риси обличчя. Сама Єфросиніна запевняє, що обличчя змінилося через те, що вона схудла. Втім, експерти вважають, що Маша зробила операцію з видалення так званих комків Біша – жирові комки зі щік.

Маша Єфросиніна до і після пластики
Маша Єфросиніна до і після пластики

Поділитися статтею

Зараз читають

салат Ленін

Рецепт забутого радянського салату Ленін – ніколи не здогадаєтеся, чому він так називається

Простой до невозможности, готовится за 5 минут, съедается еще быстрее - вкусный салат Ленин. Его научила делать бабушка. Но откуда такое название?!
Волочкова і її найгучніші скандали

З ким за своє життя скандалила Волочкова? Найскандальніша зірка російської естради!

Епатажна балерина Волочкова практично кожен день дає своїм фанатам приводи для обговорення. І мова йде не тільки про фото, але і про скандали з іншими зірками.
Пиріг з грушами

Пиріг з грушами. Простий рецепт літньої випічки

Простий і ніжний пиріг. Можна приготувати і з яблуками, але саме груші надають неперевершений смак.
Лідія Таран

(Фото) Що трапилося з Лідією Таран? Куди й навіщо так поспішає!

Чому всі, у тому числі й Лідія Таран, так люблять весну? З настанням весни приємніших температур вам більше не потрібно сидіти в приміщенні, укутатися і покладатися на обігрівачі, щоб зігрітися.

Популярне за тиждень

Популярне