Зірки, які дуже коротко підстриглися: Олена Кравець, Тіна Кароль, Алла Мазур, дружина Винника Таюне (ФОТО)

Жінок звично бачити з довгим шовковистим волоссям, але українські зірки показали, що коротка зачіска може виглядати жіночно. Оцініть короткі стрижки Олени Кравець, Тіни Кароль та інших зірок.

В сучасних модних трендах зачісок лідирують короткі жіночі стрижки. Знаменитості слідкують за трендами, а деякі випередили час і мали коротке волосся задовго до цього.

Алла Мазур

Алла Мазур коротко підстриглася
Алла Мазур коротко підстриглася

Телеведуча і журналістка Алла Мазур була вимушена відрізати своє стильне боб-каре через хворобу. Вона лікувала рак, а через хімію волосся зазвичай випадає. Зірка вирішила стати прикладом для інших жінок, які стикнулись з такою ж проблемою і навчити їх приймати будь-яку свою зовнішність.

Олена Кравець

Олена Кравець коротко підстриглася
Олена Кравець коротко підстриглася

Актриса “Квартал 95” Олена Кравець полюбляє експерименти із зовнішністю. Своє звичне каре вона одного разу змінила на подовжене піксі з асиметричним чубчиком, ставши справжньою іконою стилю. Олена казала, що коли жінка готова до кардинальних змін в своєму житті, то перше що вона змінює – це зачіска.

Дружина Олега Винника Таюне

Таюне коротко підстриглася
Таюне коротко підстриглася

До того як пропасти з інфопростору, дружина і бек-вокалістка Олега Винника Таюне з’являлась на концертах з довгою пишною укладкою, але в своїй кар’єрі вона робила сміливі перевтілення і стриглася коротко. Поступово ця стрижка відростала в каре, боб-каре і перетворилась в каскад.

Тіна Кароль

Тіна Кароль коротко підстриглася
Тіна Кароль коротко підстриглася

Як поп-діва української сцени Тіна Кароль є прикладом жіночності і елегантного смаку. Раніше вона носила коротке волосся і мала зухвалий образ, який однаково подобався фанатам як і її нинішній стиль.

Крім цих красунь короткі стрижки не бояться робити Аніта Луценко, яка взагалі поголилася налисо, Оля Цибульська, Анастасія Приходько, а Оля Полякова і Настя Каменських обмежились тільки перуками, не дозволяючи перукарям обстригти їх довгі коси.

Олена Кравець, Тіна Кароль та інші зірки, які коротко підстриглися
Олена Кравець, Тіна Кароль та інші зірки, які коротко підстриглися

Поділитися статтею

Зараз читають

Ісус Христос проповідує

Звідки прийшло ім’я Христос і що воно означає?

Слово Христос не є Його прізвищем.
Ілля Прусікін і Соня Таюрська з Little Big

Вокалістку Little Big зацькували через новину про розлучення лідера групи: Соня Таюрська посунула Іру...

31 серпня на каналі дружини соліста "Літл Біг " Татарки вийшло відео під назвою "Ми хочемо вам дещо сказати ". Музиканти шокували новиною - вони вирішили розійтися.
Марія Яремчук

Українські артистки, які наважилися на збільшення губ

Ніс, груди, губи та скули – найчастіше жінки намагаються змінити саме ці частини тіла. Ми зібрали перелік найбільш помітного збільшення губ серед українських селебрітіс.
Камалія похвалилась підрослими доньками

На маму не схожі: Камалія здійснила рідкісний вихід у світ зі своїми 9-річними доньками-двійнятами...

Відома українська співачка Камалія разом із пакистанським мільярдером виховує двох донечок-близнючок. Нещодавно артистка показала публіці підрослих дітей

Популярне за тиждень

Популярне