Як виглядала 66-річна Наталія Сумська в молодості: в Мережі спливли ексклюзивні фото 40-річної давнини

Наталія Сумська – одна з найвідоміших українських акторок театру і кіно. Зараз Наталії – 66 років і вона дуже приваблива жінка. А якою ж Сумська була у молодості?

Наталія Сумська народилася в сім’ї акторів і вже з дитинства знала, ким хоче стати у майбутньому. З молоком матері вона увібрала в себе акторський талант і харизму. Крім того, Наталія завжди мала яскраву зовнішність , що зігралу свою, немалу роль у акторській кар’єрі.

На рахунку Наталії Сумської десятки, а то і сотні ролей в театрі та кіно. З останнього, глядачі пам’ятають Сумську і відомому серіалі “Слуга народу”, де вона зіграла матір головного героя.

Наталія Сумська
Наталія Сумська

Наталія Сумська завжди була дуже красивою. Звісно, роки впливають на вроду жінки. Зараз Наталія вже не така, як у молоді роки. Втім, прихильники акторки пам’ятають ще ту яскаву, темноволосу красуню, від якої чоловіки не могли відвести погляд.

Як виглядала Наталія Сумська в молодості
Як виглядала Наталія Сумська в молодості
Як виглядала Наталія Сумська в молодості
Як виглядала Наталія Сумська в молодості

Варто відзначити, що Наталія Сумська, хоч і являється дуже відомою акторкою, вона веде закритий спосіб життя. Жінка не виносить на публіку своє особисте життя, рідко говорить про своє особисте в інтерв’ю і не веде соціальних мереж.

До речі, саме це стало однією з причин конфлікту між сестрами Сумськими. Так, Наталія зізнається, що не розуміє для чого її сестра Ольга практично кожен свій крок. Жінка засуджує таку поведінку.

Ольга Сумська пригадала часи, коли ще не конфліктувала з сестрою Наталією і показала фото
Наталія Сумська з сестрою Ольгою

Каменем зіткнення між сестрами Сумськими стала ще й політичні погляди. Так Наталія не приховує, що сварки з сестрою почалися з 2014 року. До початку повномасштабної війни в Україні, Ольга Сумська співпрацювала з російськими режисерами і знімалася у фільмах, які транслювалися в рф. А ось Наталія Сумська була проти будь-якої співпраці з росіянами. На цьому підгрунті між сестрами часто виникало непорозуміння.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.