Фагот давно закоханий в Ольгу Навроцьку: чи ревнувала дизайнерка, коли він виходив на паркет із колишньою

Олег Михайлюта з гурту ТНМК брав участь у "Танцях з зірками" двічі з однією партнеркою. Уперше між ними виникли романтичні почуття. За 12 років Фагот був закоханий в іншу. Як поставилася Ольга Навроцька до суперниці?

Олег Фагот Михайлюта із гурту “Танок на майдані Конго” складає враження розважливого чоловіка. З усім тим, в особистому житті музиканта не завжди все складається ідеально.

Понад 10 років Фагот мешкає з Ольгою Навроцькою, але робити пропозицію руки й серця коханій жінці не поспішає. Напевно, боїться зурочити. Але ж саме заради дизайнерки Олег колись покинув вагітну дівчину, з якою збирався створювати сім’ю. Тож первісток народився вже за відсутності татуся.

Михайлюта сповістив журналістці Анастасії Будкіній, що йде до іншої, саме в той день, коли дівчина вирішила порадувати коханого новиною про вагітність. Але це не зупинило закоханого мачо.

Він усе одно став жити з Ольгою, кохання до якої знесло дах чоловіку, називаючи її “королевою ельфів”. Звісно, від дитини не відмовився, але жити з Настею заради сина Микити не схотів. Наплював музикант і на вимоги суспільства оформлювати стосунки з Навроцькою, не розуміючи навіщо це робити, коли їм удвох добре і без штампа в паспорті.

Фагот вийшов на паркет із колишньою коханою Катериною

У 2021 році Михайлюту запросили взяти участь у “Танцях з зірками” вдруге. Чоловік погодився, щоб вийти із зони комфорту. Йому показали трьох партнерок на вибір. Та коли Олег побачив Катерину Трішину, то на інших більше не дивився. Річ у тому, що саме з цією танцівницею він уже виходив на паркет 12 років тому. Тоді між ними виникли почуття, тож і тепер музикант вирішив танцювати саме з нею.

Стосунки з Катериною залишилися дружніми. От тільки заковика в тому, що тоді Михайлюта був вільний, а тепер перебував у стосунках з Навроцькою. Тільки згодом Фагот утямив, в яку халепу втрапив. Продюсери стали розкручувати його колишні стосунки для піару, а журналісти постійно ставили провокаційні питання. Чоловік ледве стримався, щоб не віддубасити особливо нахабного представника преси. На щастя, Навроцька все розуміла і не сварила чоловіка, хоча в глибині душі, напевно, зазнавала ревнощів.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".