Зростом і зовнішністю пішла в батька: ексдружина Кличка вразила фотографією їхньої дорослої 21-річної доньки

Відомий український спортсмен у минулому та київський голова сьогодні має трьох дітей від колишньої дружини. Наталія Єгорова показала доньку Віталія Кличка

Віталій Кличко свого часу здобув популярність на спортивній арені. Талановитий боксер разом зі своїм братом об’їздив чи не весь світ, а після завершення кар’єри всього свого життя знаменитість вирішив спробувати себе у політиці. Сьогодні Віталій Кличко керує українською столицею. Про цю сферу його життя відомо багато, а ось що цікавого в його особистому житті?

Як виглядає донька Віталія Кличка?

Нещодавно відома співачка, танцівниця та модель святкувала свій день народження. Важливе свято знаменитість провела в оточенні найближчих людей – своїх дітей. Двоє синів і донька з’явились на світ у шлюбі Наталії Єгорової з Віталієм Кличком. На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм зірка показала, як змінилась Єлизавета-Вікторія, донька мера Києва.

Донька відомого українського громадського й політичного діяча Віталія Кличка
Донька відомого українського громадського й політичного діяча Віталія Кличка

Наталія Єгорова відзначила 49-річчя, а з цієї нагоди її донька-красуня приготувала мамі торт. Єлизавета-Вікторія самостійно спекла красиве частування, яке прикрасила ніжним рожевим кремом і свічками. Мама подякувала своїй донці за найкраще привітання, яке тільки можна придумати.

Раніше зірковий тато Єлизавети-Вікторії розповідав про її життя. Так, дівчинка вчиться в університеті в Голландії. За кордоном донька Віталія Кличка здобуває освіту психолога.

Як виглядає старший син Віталія Кличка
Як виглядає старший син Віталія Кличка
Колишня дружина Кличка показала всіх його дітей
Колишня дружина Кличка показала всіх його дітей

Нагадаємо, що раніше відома модель і співачка показувала й синів свого колишнього чоловіка. Так, Віталій Кличко 2000 року вперше став батьком – тоді на світ з’явився його перший син Єгор. 2002 року народилась донька, а ось 2005 року український спортсмен став батьком третьої дитини, молодшого сина Максима.

В одному з інтерв’ю Віталій Кличко розповідав, що його молодший син навчається у Великобританії, а ось старший тоді здобував освіту в українському університеті. 2021 року Єгор вступав до аспірантури.

Поділитися статтею

Зараз читають

Яке свято відзначають 31 січня?

Календар вихідних, робочих і свят на лютий 2021 року, а також великі церковні свята...

Кожен з православних свят присвячений спогаду найважливіших подій в житті Ісуса Христа і Божої Матері, а також пам'яті святих угодників.
Відпочинок в Туреччині починається з вимірювання температури

Як тепер зустрічає Туреччина відпочиваючих в умовах карантину – розповідь співвітчизників, які вже побували...

Ослаблення карантину людей обрадувало можливістю все-таки нормально відпочити, оздоровитися і набратися сил. Багато співвітчизників зібралися в Туреччину, але хто вже там побував, розчаровані - про колишнє "все включено " можна забути.
Руслан Євдокименко поділився фото з риболовлі

Син Софії Ротару показав як відпочиває: проміняв байк на риболовлю

Син народної артистки Софії Михайлівни Ротару Руслан Євдокименко активно веде свій профіль у соціальній мережі Інстаграм.
Моліться з вірою!

Молитви для тих хто вирушає в дорогу. Читайте з вірою в серці

Господи, захисти мене і мою сім'ю від всього поганого, що може трапитися в дорозі. Захисти від всякого зла і поганих людей і аварійної ситуації.

Популярне за тиждень

Популярне