Фото до і після пластики: перші красуні України Іра Білик, Слава Камінська, Софія Ротару не зовсім натуральні

З кожним роком пластична хірургія стає все більш доступною для звичайних жінок. А ось знаменитості вже давно удосконалюють себе таким способом.

Прибрати зморшки, зробити маленький ніс, пухкі губи, виразні вилиці – все це зараз можна зробити за один сеанс у косметолога, чи пластичного хірурга. Більшість знаменитих жінок, які завжди перебувають у центрі уваги, частенько звертаються до пластичної хірургії.

Ірина Білик

Ірина Білик до та після пластики
Ірина Білик до та після пластики

Ірина Білик ніколи не приховувала, що неодноразово робила пластику. Втім, це немає сенсу приховувати, адже співачка дуже змінилась з часів молодості. Так, за словами Білик, першу операцію вона зробила у 30 років. Тоді артистка підкорегувала форму очей, адже від природи в неї був “сумний” погляд. Потім Білик зробила ринопластику – пластику носа та збільшила губи. Артистка не приховує, зараз вона регулярно робить підтяжки обличчя та інші процедури, які приховують вікові зміни шкіри.

Слава Камінська

Слава Камінська до та після пластики
Слава Камінська до та після пластики

Учасниця колись популярного гурту “НеАнгели” Слава Камінська 5 років була одружена з відомим пластичним хірургом Едгаром Камінським. Можливо саме тому співачка не відмовляла собі у пластичних операціях і зробила їх дуже багато. Слава Камінська це не приховує і відкрито розповідає про пластику. Так, спершу артистка збільшила бюст. Потім Слава зважилася на ринопластику і тепер тішиться маленьким та рівним носом. Також Камінська робить ін’єкції ботоксу і збільшує губи.

Софія Ротару

Софія Ротару до та після пластики
Софія Ротару до та після пластики

Легендарна співачка Софія Ротару завжди славилася своєю неймовірною красою. Артистка була гарною змолоду і зберегла свою вроду і в зрілі роки. Звісно, час бере своє, тому Софія Ротару не стала виключенням і вдалася до певних процедур зі своїм обличчям. Серйозні операції зірка не робила, втім Ротару регулярно робить підтяжку обличчя.

Поділитися статтею

Зараз читають

Алла Мазур

Алла Мазур розповіла про свої почуття, коли дізналася про онкологію

Після позитивну звістки про те, що страшна хвороба ведучої головного українського телеканалу 1+1 відступила, Алла Мазур зважилася на відверте інтерв'ю про історію боротьби: вона поділилася з журналістами спогадами про постановку діагнозу, лікування та підтримку.
Леся Никитюк

Леся Никитюк в купальнику показала свого лисого пузатого залицяльника: він – не просто водій...

Задоволена телеведуча Леся Никитюк розкинула в різні боки свої нескінченно довгі ноги і показала чоловіка, який виконує далеко не останню роль в її житті.
Падіння літака в Харківській області - з'явилося відео аварії

Падіння, спалах, вибух. Відео, як впав і розбився літак під Чугуєвом

Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці в Фейсбук опублікував відео падіння літака.
Кращі моменти із серіалу  "Бригада "

Найкращі моменти із серіалу “Бригада”: картина, на якій виросло не одне покоління

Серіал про бандитів і кримінальні авторитети "Бригада" у вересні цього року святкує 18 років. На честь цього ми підготували добірку найкращих моментів з культової картини.

Популярне за тиждень

Популярне