Тоня Паперна з матір’ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок: подивіться самі

Відома українська актриса Ольга Сумська має двох дочок від першого і другого шлюбів. Старша спадкоємиця Тоня Паперна вражаюче схожа на матір.

Ольга Сумська в молодості вийшла заміж за актора Євгена Паперного і народила йому дочку Антоніну. З часом кохання між ними згасло і актриса закохалась в колегу по сцені Віталія Борисюка, з яким зраджувала чоловіку ледь не у нього на очах. Коли Паперний дізнався про це, був великий скандал. Він не хотів відпускати дружину і грозив Борисюку топором, однак йому не вдалось втримати біля себе Ольгу, тому вона з маленькою дочкою пішла від нього до коханця.

Ольга Сумська і її перший чоловік Євген Паперний
Ольга Сумська і її перший чоловік Євген Паперний

Після весілля у Сумської і Борисюка народилась дівчинка Анна. Вона нещодавно відсвяткувала своє 21-річчя на сцені театру, зіркова спадкоємиця пішла шляхом батьків і вчиться на акторському факультеті. Батьки дуже пишаються Анною, а зі старшою донькою у Ольги зараз труднощі.

Ольга Сумська і Віталій Борисюк
Ольга Сумська і Віталій Борисюк

Антоніна Паперна давно живе і працює в москві, вона заміжня за російським актором Володимиром Ягличем і має двох маленьких дітей. Після 24 лютого 2022 року Тоня не була в Україні, не змогла приїхати на похорон бабусі Ганни Іванівни і закрила свій Інстаграм-блог від користувачів-українців.

Тоня Паперна з матір'ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок
Тоня Паперна з матір’ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок

Ольга Сумська була змушена виправдовувати дочку, пояснивши її мовчання тим, що вона живе у складній ситуації та не може ризикувати, відкрито висловлюючи підтримку Україні. Актриса спілкується з нею по телефону, але теми війни не зачіпає і читає онукам українські казки.

В Мережі є багато спільних фото Ольги Сумської і Антоніни Паперної. Зіркові матір і донька неймовірно схожі. Тоня виросла повною копією Ольги в порівнянні з молодшою сестрою Анною Борисюк. Але їм обом пощастило з такою генетикою – в майже 60 років Сумська виглядає набагато молодше, завжди підтягнута і доглянута.

Тоня Паперна з матір'ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок
Тоня Паперна з матір’ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок

Поділитися статтею

Зараз читають

Павло Прилучний вперше розповів, що йому довелося пережити

Павло Прилучний ніжно поцілував “свою господарочку”: це не Карпович і не Муценієце (Відео)

Зараз до 32-річного виконавця головної ролі в телесеріалі «Мажор» прикуто особливо багато уваги. Вся справа в його особистому житті. На цей раз Павло Прилучний ніжно поцілував ту саму, але ви й уявити собі не можете, про кого йде мова.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 27 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що обіцяють вам планети...

Ви щедра людина, але це не означатиме, що все необхідно віддавати оточуючим або навіть родичам. Притримайте частину фінансів собі.
Ані Лорак

На концерті Ані Лорак стався мітинг: за що російські активісти ополчилися на поп-діву. всі...

Ані Лорак 26 червня не дали нормально виступити активісти. Артистці довелося піти.
Астрологічний прогноз на травень 2021

Гороскоп на 31 березня 2021 року для всіх знаків зодіаку. Дізнайтеся, що приготували вам...

Гроші також можуть бути джерелом напруги і викликати сварки, стрес і проблеми. Усвідомленість може допомогти вам зберігати рівновагу.

Популярне за тиждень

Популярне