Тоня Паперна з матір’ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок: подивіться самі

Відома українська актриса Ольга Сумська має двох дочок від першого і другого шлюбів. Старша спадкоємиця Тоня Паперна вражаюче схожа на матір.

Ольга Сумська в молодості вийшла заміж за актора Євгена Паперного і народила йому дочку Антоніну. З часом кохання між ними згасло і актриса закохалась в колегу по сцені Віталія Борисюка, з яким зраджувала чоловіку ледь не у нього на очах. Коли Паперний дізнався про це, був великий скандал. Він не хотів відпускати дружину і грозив Борисюку топором, однак йому не вдалось втримати біля себе Ольгу, тому вона з маленькою дочкою пішла від нього до коханця.

Ольга Сумська і її перший чоловік Євген Паперний
Ольга Сумська і її перший чоловік Євген Паперний

Після весілля у Сумської і Борисюка народилась дівчинка Анна. Вона нещодавно відсвяткувала своє 21-річчя на сцені театру, зіркова спадкоємиця пішла шляхом батьків і вчиться на акторському факультеті. Батьки дуже пишаються Анною, а зі старшою донькою у Ольги зараз труднощі.

Ольга Сумська і Віталій Борисюк
Ольга Сумська і Віталій Борисюк

Антоніна Паперна давно живе і працює в москві, вона заміжня за російським актором Володимиром Ягличем і має двох маленьких дітей. Після 24 лютого 2022 року Тоня не була в Україні, не змогла приїхати на похорон бабусі Ганни Іванівни і закрила свій Інстаграм-блог від користувачів-українців.

Тоня Паперна з матір'ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок
Тоня Паперна з матір’ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок

Ольга Сумська була змушена виправдовувати дочку, пояснивши її мовчання тим, що вона живе у складній ситуації та не може ризикувати, відкрито висловлюючи підтримку Україні. Актриса спілкується з нею по телефону, але теми війни не зачіпає і читає онукам українські казки.

В Мережі є багато спільних фото Ольги Сумської і Антоніни Паперної. Зіркові матір і донька неймовірно схожі. Тоня виросла повною копією Ольги в порівнянні з молодшою сестрою Анною Борисюк. Але їм обом пощастило з такою генетикою – в майже 60 років Сумська виглядає набагато молодше, завжди підтягнута і доглянута.

Тоня Паперна з матір'ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок
Тоня Паперна з матір’ю Ольгою Сумською настільки схожі, що аж пробирає до мурашок

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?