Наталія Мосейчук показала наймолодшого журналіста України: “Хлопцю 12 років і він вже зробив 120 інтерв’ю”

Відома українська журналістка Наталія Мосейчук вирішила познайомити шанувальників зі своїм колегою – журналістом, різниця у віці з яким у неї складає 37 років

Наталія Мосейчук – одна з найвідоміших журналісток України. Знаменитість вже давно завоювала прихильність глядачів і здобула власну авдиторію. Тепер зірка ТСН вирішила познайомити шанувальників зі своїм колегою. Щоправда, це знайомство виявилось особливо цікавим, оскільки хлопець, який вже почав професійно займатись журналістикою, відсвяткував лише 12-й день народження.

На особистій сторінці у соціальній мережі Інстаграм знаменитість опублікувала фотографію з наймолодшим журналістом країни, на ім’я Кирило Передрій. Наталія Мосейчук зазначила, що попри те, що початок повномасштабної війни забрав у хлопця дитинство, він не зневірився і знайшов призвання у журналістиці.

Наталія Мосейчук показала фотографію з наймолодшим журналістом України
Наталія Мосейчук показала фотографію з наймолодшим журналістом України

Ранкова зустріч. Кирило Передрій з Покровська. Працюємо з ним на одному інформаційному фронті. Він – наймолодший журналіст України. Хлопцю 12 років і він вже зробив 120 інтерв’ю. В нього вкрали дитинство, а Кирило натомість почав вивчати журналістику і створювати якісний україномовний контент. Такий його внесок у нашу Перемогу

– залишила в описі до нової публікації Наталія Мосейчук.

Зірка українського телебачення зазначила, що вона дуже пишається молодим поколінням. У коментарях до нового допису знаменитості шанувальники погодились з Наталією Мосейчук, а також додали, що спершу здалось, ніби Кирило Передрій – син журналістки.

До слова, зустріч з Наталією Мосейчук не стала для наймолодшого журналіста України першою знаковою зустріччю. Раніше, наприклад, Кирило Передрій бачився і з Єгором Гордєєвим, і з Оленою Квіткою, і з Костянтином Грубичем, і з багатьма іншими відомими українцями.

Наймолодший журналіст України Кирило Передрій зустрічався з багатьма відомими українцями
Наймолодший журналіст України Кирило Передрій зустрічався з багатьма відомими українцями

Поділитися статтею

Зараз читають

Світлана Лобода з дітьми

Світлана Лобода заявила, що хоче народити сина: “Мені б дуже хотілося “

Світлана Лобода в студії програми "Ранок з Україною" зізналася, що їй дуже не вистачає сина.
Стас П єха

Як виглядає син Стаса П’єхи: є щось від тата, і дуже схожий на зоряну...

40-річний Стас П'єха вважається завидним нареченим, адже вже 4 роки не живе зі своєю дружиною, мамою сина Петі. Але не все так просто.
Ірина Понаровська і її дочка Анастасія

6 російських знаменитостей, заради кар’єри віддали своїх дітей в дитячий будинок

Іноді людина талановита і успішний, але при цьому обділений умінням бути хорошим батьком - через це кілька знаменитостей свого часу відмовлялися від своїх дітей.

(Відео) Дан Балан ностальгічно та душевно виконав пісню “Не люблячи”. Зачаровує від кохання до...

В этом видео клипе Дан Балан передал переживания влюбленного юноши, который понял, что у него безответная любовь.

Популярне за тиждень

Популярне