Оля Цибульська показала молодого чоловіка, з яким прокинулась в одному ліжку: “Ми не можемо продерти очі”

Відома українська співачка Оля Цибульська показала в своєму Інстаграм-блозі, з ким прокинулась в одному ліжку і ледь змусила себе встати на ноги.

Оля Цибульська дуже активна в Мережі, у неї є Інстаграм-блог з більш ніж 800 тисячами підписників. Співачку полюбили за її відкритість, відвертість, чесність і почуття гумору. Вона часто дає фанатам можливість задати їй питання і відповідає на них, випускає кумедні відео та показує моменти з особистого життя.

На цей раз Цибульська показала молодого чоловіка, з яким прокинулась в ліжку – це її син Нестор. На знімку хлопчик ще дрімає, а зіркова мама сонна дивиться у камеру.

Добрий ранок. Ми не можемо продерти очі

, – написала Оля.

Оля Цибульська показала молодого чоловіка, з яким прокинулась в одному ліжку
Оля Цибульська показала молодого чоловіка, з яким прокинулась в одному ліжку

Свого сина Оля Цибульська народила від чоловіка-бізнесмена Сергія. Довгий час він залишався в тіні дружини, тому що так хотів, він не любить публічності, не любить фотографуватися. Співачка з повагою ставиться до особистого вибору і простору коханого, вона не хоче, щоб її професія була для нього зоною дискомфорту. Але все змінила війна в країні. Зіркове подружжя вирішило, що зараз немає сенсу ховатися від камер, бо це виглядає по-дитячому.

З Сергієм Оля Цибульська разом понад 20 років. Вони познайомились ще в школі, між ними рік різниці у віці. З кожним роком кохання тільки міцнішає, не зважаючи на всі випробування, які їм довелось перенести.

Оля Цибульська показала молодого чоловіка, з яким прокинулась в одному ліжку
Оля Цибульська показала молодого чоловіка, з яким прокинулась в одному ліжку

Чоловік знаменитості займається сімейним бізнесом, пов’язаним з молочною продукцією. До того як розсекретити свого чоловіка співачку підозрювали в романі з колегою по сцені Дзідзьо. Її також називали винною в його розлученні з екс-дружиною Славією. Насправді Цибульська і Дзідзьо куми, а не коханці.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?