Галкіну тоді було всього 18 років: у мережі спливло фото з четвертого весілля Алли Пугачової з Кіркоровим

Особисте життя відомої російської співачки завжди інтригувало та цікавило шанувальників. Нещодавно у мережі показали таємну фотографію зірки з четвертим чоловіком

Одна з найвідоміших російських співачок Алла Пугачова має неймовірно насичене особисте життя. Сьогодні зірка естради перебуває у шлюбі з набагато молодшим за неї Максимом Галкіним. Разом подружжя живе в Ізраїлі, після виїзду з рідної країни, та виховує двох спільних дітей. Втім, до стосунків з гумористом і пародистом знаменитість мала не одного чоловіка.

Так, наприклад, доволі обговорюваними були стосунки Алли Борисівни з молодшим колегою по цеху Філіпом Кіркоровим. Нещодавно у мережі опублікували їхню спільну фотографію з таїнства вінчання. Воно, до слова, відбулось 29 років тому, 1994. Слід зазначити, що Бедросович – чоловік, у шлюбі з яким Примадонна встигла повінчатись.

На нещодавно опублікованій фотографії Пугачовій всього 44 роки, а одягнена вона у красиву білу сукню. Зірка зробила акуратний макіяж для такої важливої події та розпустила своє густе й золотисте волосся, яке лягло на плечі співачки легкими хвилями. Нарядно виглядав і чоловік відомої російської артистки Філіп Кіркоров. Він на вінчання одягнув чорну сорочку з такого самого кольору штанами й білий піджак.

Алла Пугачова та Філіп Кіркоров на власному вінчанні
Алла Пугачова та Філіп Кіркоров на власному вінчанні

Слід зазначити, що в житті людина може вінчатись лише один раз. Втім, попри заборону, Алла Пугачова робила це двічі. Очікувано, другим чоловіком, з яким відбулось таїнство вінчання зірки – Максим Галкін. До слова, на цьому заході були присутні навіть їхні спільні діти. Для другого вінчання Примадонна обрала пудрову рожеву сукню. А ось зірковий обранець був одягнений у класичний костюм.

Фото з вінчання Алли Пугачової та Максима Галкіна
Фото з вінчання Алли Пугачової та Максима Галкіна

На захід зіркова пара запросила лише найближчих людей, а відбулось таїнство вінчання 2017 року. Пізніше в інтерв’ю Алла Пугачова зізналась, що наважилась вдруге обвінчатись заради дітей, а також заради чоловіка, який до цього ні разу не вінчався.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.