Майже однакові: чим відрізняється зовнішність реальної Хатідже Султан від екранної з “Величного століття”

Популярний турецький серіал "Величне століття" із захопленням дивляться мільйони глядачів у всьому світі. Втім, чи вдалось творцям стрічки знайти акторів, схожих на реальних історичних осіб?

Творці серіалу з приголомшливим успіхом “Величне століття” підібрали безперечно талановитий акторський склад. Втім, багатьох шанувальників турбує питання не лише естетичності касту, але й той факт, чи виявились вони схожими на реальних історичних постатей. Слід зазначити, що актриса Сельма Ерґеч, яка зіграла в стрічці меланхолійну сестру Сулеймана І Хатідже Султан, виявляється, має спільні з реальною османською принцесою риси зовнішності.

Хоча загалом існує чимало ймовірних портретів Хатідже Султан, деякі з них таки використовується в цілях зображення османської принцеси найчастіше. Якщо поглянути на фотопорівняння Сельми Ерґеч з реальною Хатідже Султан, таки можна помітити дещо спільне.

Фотопорівняння реальної та екранної Хатідже Султан з Величного століття
Фотопорівняння реальної та екранної Хатідже Султан з Величного століття

Зокрема, мова йде про витончені риси обличчя Хатідже Султан на цьому портреті – Сельма Ерґеч, яка зіграла сестру Султана у “Величному столітті” також відрізняється красою аристократки. Хай там як, творцям турецького серіалу слід віддати належне, оскільки підібрати схожих акторів, базуючись на неточних портретах османських привілейованих осіб, було важко.

Що відомо про життя Сельми Ерґеч, яка зіграла Хатідже

Відома турецька актриса народилась у родині лікарів – тато за національністю був турком, а мама була німкою. Народилась Сельма Ерґеч у Німеччині, втім у п’ятирічному віці родина переїхала на батьківщину тата. Пізніше сім’я знову повернулась до Німеччини, а постійні переїзди сформували характер Сельми Ерґеч – вона стала тихою та замкненою в собі.

Сельма Ерґеч є доволі популярної в Туреччині актрисою та моделлю
Сельма Ерґеч є доволі популярної в Туреччині актрисою та моделлю

До слова, турецька актриса здобувала освіту у Великобританії та Франції, а потім навіть вступила до турецького медичного університету й пройшла інтернатуру, втім пізніше неочікувано для себе потрапила на знімання фільму. Відтоді акторська кар’єра не відпускає Сельму Ерґеч.

Популярне

Схожі статті

На цю смакоту підсіли не лише діти, а й ми з чоловіком: морквяний пудинг без желатину готую без випікання

Морквяний пудинг — це ніжний і корисний десерт, який можна приготувати без використання желатину та без випікання. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтеся ніжним смаком та користю для здоров'я!

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату.