Зовсім не схожі одна на одну: зовнішність сестер Сумських на старості років відрізняється кардинально

Ольга і Наталія Сумські – відомі українські акторки. Рідні сестри, які мають однакову професію, відрізняються не лише зовні, але й по характеру.

Сестри Сумські – одні з найвідоміших акторок України. Хоча вони обрали однакову професію, Наталія і Ольга зовсім різні. По-перше, вони відрізняють по характеру та стилю життя. Так, через це у них навіть розв’язався конфлікт. Наталія Сумська в одному з інтерв’ю зізналася, що не розділяє позицію сестри щодо соціальних Мереж. Так, Ольга Сумська активно веде свій Інстаграм-блог, де показує практично кожен свій крок. А от Наталії важко збагнути, для чого потрібна така відкритість на публіку.

Ольга Сумська пригадала часи, коли ще не конфліктувала з сестрою Наталією і показала фото
В Мережі порівняли зовнішність Наталії і Ольги Сумських

Втім, це не єдина причина, чому сестри Сумські майже не спілкуються. Причиною стала політична тема, адже з 2014 року по лютий 2022 року Ольга Сумська продовжувала співпрацювати з російськими режисерами. Наталія була більш категорична. Саме тому, вона припинила спілкування ще й з племінницею Антоніною Паперно, яка живе у москві.

Відрізняються Наталія і Ольга ще й зовнішністю. Вони обидві мають дуже гарну вроду, але різну. Наталія має темне і хвилясте волосся і вродою вдалася в маму, а Ольга – блондинка і більше схоже на батька.

Наталія і Ольга Сумські в молодості
Наталія і Ольга Сумські в молодості

Якщо в молоді роки, Наталія і Ольга були дещо схожі, то зараз вони геть різні. Ймовірно, це пов’язано з тим, що Ольга Сумська, аби передчасно не старіти почала робити уколи краси. Вони прибирають зморшки, але дещо змінюють риси обличчя. А ось Наталія Сумська не соромиться свого віку і змін у своїй зовнішності. Акторка не молодиться, але виглядає не менш захоплююче, ніж її молодша сестра Ольга.

В Мережі порівняли зовнішність Наталії і Ольги Сумських
В Мережі порівняли зовнішність Наталії і Ольги Сумських

Нагадаємо, старша донька Ольги Сумської Антоніна Паперна навіть після початку повномасштабної війни в Україні не покинула росію і продовжує там жити та працювати. Дівчина не зробила жодної заяви проти війни в Україні і просто мовчить. Ольга Сумська неодноразово виправдовувалась за доньку. Акторка запевняє, що Антоніна все розуміє і категорично проти війни, а мовчить вона лише через те, що боїться російську владу.

spot_img

Схожі статті

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!