facebook

Надія Мейхер здивувала фанатів поперечним шпагатом: оце розтяжка! (ВІДЕО)

Екс-солістка "ВІА ГРИ" активно стежить за собою і за своєю фігурою. Надія Мейхер регулярно займається балетом, навіть на карантині, і не забуває радувати шанувальників своєї розтяжкою.

38-річна зірка “ВІА ГРИ” Надія Мейхер завжди була однією з найяскравіших солісток колективу. Вона входила в “золотий склад” легендарної жіночої групи.

Вона віддала колективу 10 років свого творчого життя, а в 2010 пішла у вільне плавання. Мейхер випустила кілька сольних пісень і навіть встигла знятися в кіно. Зараз вона робить основний акцент на бізнесі і сім’ї — Надя виховує двох дочок і займається власним брендом одягу.

Але про творче життя вона теж не забула. Мейхер ще з дитинства професійно займається танцями. У рідному Хмельницькому вона танцювала в театрі і різних балетах, тому ще до “ВІА ГРИ” її впізнавали на вулиці.

Балетом Надя займається і зараз. І навіть на карантині не забуває про тренування. Результатом артистка з радістю ділиться з підписниками у своїх соціальних мережах. В одній з останніх публікацій вона здивувала поперечним шпагатом.

Граціозна Надія розповіла, що класичним балетом вирішила знову зайнятися кілька років тому заради власного музичного спектаклю “Historia de Un Amor”, тоді вона була вражена, адже не змогла правильно підняти ногу на 45 градусів, хоча весь час дотримувалася активного способу життя.

Надя почала активно відновлювати форму і тепер знову може радувати шанувальників граціозним шпагатом. За словами Мейхер, щоб сісти на шпагат, важливо навчиться розслабляти не так тіло, скільки свідомість.

Популярне

Схожі статті

Додаю 5 крапель цього у крем для тіла – і шкіра не сохне навіть при -20, сухому повітрі та твердій воді

Сухість шкіри взимку – досить поширена проблема, та її теж можна вирішити, якщо додати у щоденний догляд так звану "допомогу" для звичних кремів. Що саме додати, розповідаємо у матеріалі.

Мої гортензії дякують за таке частування пишним цвітом: ніякої хімії не купую – достатньо кухонних відходів

Гортензії вражають білими, блакитними та рожевими кульками. Щоб рослина квітла довше, її слід підживлювати. Задля цього не треба купувати купу дорогих хімікатів. Можна знайти все необхідне на кухні.

Їм картоплю кожен день – і ось які 4 зміни я помітила: навіть не здогадувалась, що вона така корисна

При регулярному споживанні такого простого овочу, як картопля, тіло й організм значно покращаться. На перший погляд, нічого такого не має в ній, але не так то воно є. Її користь значно недооцінюють.

На Різдво 25 грудня готую кутю з кіноа та сухофруктами: традиційна святкова страва у сучасній інтерпретації

Кутя – це українська класика на Різдво. Але якщо хочеться цю класику трохи осучаснити, то можна приготувати її з кіноа замість пшениці. Тобто так і традиції залишаються, і щось цікаве є на столі.

Хрумкі картопляні чипси в духовці без зайвого жиру: роблю на сім’ю по 2 кг і більше магазинний Lays не купую

Домашні чипси можуть бути смачнішими, хрумкішими та кориснішими за магазинні. Причому готуються вони так легко та швидко, що ви більше не захочете витрачати гроші на щось готове.

Пельмені запікаю як лазанью з вершковим соусом та сиром – новий тренд 2025 року для зайнятих господинь

Пельмені можна приготувати так, що вони будуть схожі на домашню лазанью. Підсмажені овочі, ніжний соус бешамель та сирна шапка – це мегасмачно. Важливо лише купити хороші пельмені та знати 2 секрети.