З милого янголятка в бестію з ненатурально пишними губами: як зараз виглядає 17-річна дочка Ольги Фреймут

Старша донька Ольги Фреймут виросла справжньою бунтаркою і повною протилежністю своєї зіркової матері. Як зараз виглядає і чим займається 17-річна Злата Мітчелл, читайте далі в матеріалі.

Відома українська телеведуча, яка навчає українців етикету і правильних манер, Ольга Фреймут мала бурхливе особисте життя. Жінка народила доньку, не будучи в шлюбі, і втекла від свого коханого в іншу країну, не сказавши йому ні слова.

Так, будучи студенткою лондонського університету, Ольга Фреймут познайомилася з чоловіком, який був набагато старший за неї. Ніл Мітчелл справив на молоду студентку гарне враження і вони почали зустрічатися. Пройшло небагато часу, як Ольга дізналася про власну вагітність. Тоді закохані вирішили жити разом і з того моменту все пішло не так, як хотілося. Ніл почав показувати своє справжнє я. Він вже не був романтичним і галантним, а навпаки, почав проявляти агресію та погано поводився по відношенню до вагітної Ольги. Фреймут розуміла, що Ніл тепер її не відпустить, тож з дитиною під серцем вона в прямому сенсі втекла з Британії в Україну.

Як виглядає перший чоловік Ольги Фреймут
Як виглядає перший чоловік Ольги Фреймут

Після народження донечки Ольга Фреймут все ж налагодила зв’язок з батьком своєї дитини. Ніл Мітчелл приймав фінансову участь у вихованні Злати.

Маленька Злата росла справжньою принцесою. Коли Фреймут стала відомою телеведучою, вона часто брала доньку з собою на різні шоу. Здавалось, Злата росте копією своєї мами.

Як виглядала Злата Мітчелл в дитинстві
Як виглядала Злата Мітчелл в дитинстві

Втім, все змінилося, коли Злата увійшла в підлітковий вік. Дівчина почала відкрито одягатися й інколи навіть провокативно себе вести. Змінилась і зовнішність Злати: вона стала жіночною, високою і пишною. Злата зовсім не схожа на свою зіркову маму.

Злата Мітчелл
Як зараз виглядає 17-річна дочка Ольги Фреймут

З 15 років Злата Мітчелл живе в США. Туди дівчина поїхала навчатися. Зараз вона навчається і живе у так званій школі-інтернаті. Такий тип шкіл розповсюджений за кордоном.

Як зараз виглядає 17-річна дочка Ольги Фреймут

Зараз Златі 17, вона любить яскраво фарбуватися, одягати відкритий одяг і демонструвати публіці свої форми. Крім навчання дівчина займається танцями. Незважаючи на її тілобудову, у Злати це чудово виходить: вона дуже гнучка і відчуває ритм.

Як зараз виглядає 17-річна дочка Ольги Фреймут

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!