Катерина Осадча відвела на шопінг свого наймолодшого сина від Горбунова: Данило задає модні тренди 2023 року

Відома українська телеведуча Катя Осадча показала свого найменшого сина від актора Юрія Горбунова. 1,5-річний Данило росте маленьким модником.

Катя Осадча – не лише відома телеведуча, а й багатодітна мама. Вона має дорослого сина від першого шлюбу, який наразі є студентом престижного американського університету. Також Осадча виховує двох маленьких синів: 6-річного Івана і 1,5-річного Данила, яких народила у шлюбі з Юрієм Горбуновим.

Варто відзначити, що зіркове подружжя дуже рідко показують своїх синів на публіку. Так, обличчя свого первістка Івана вони приховували, аж поки хлопчику не виповнилося 5 років. На всіх фото, які публікували зіркові батьки в своїх соціальних Мережах, хлопчик позував лише зі спини.

Як виглдають діти Юрія Горбунова і Каті Осадчі

Свого молодшого сина Данила, Катя Осадча і Юрій теж приховують від сторонніх очей і вкрай рідко публікують з ним фото в соціальних мережах. Втім, нещодавно телеведуча показала, як її син обирає собі іграшки в дитячому магазині. На знімку маленький Данило позував у чорному спортивному костюмі, синій жилетці і синій шапці. Хлопчик тримав у руках м’які іграшки.

 Катерина Осадча відвела на шопінг свого наймолодшого сина від Горбунова
Катерина Осадча відвела на шопінг свого наймолодшого сина від Горбунова

Що ви знаєте про шопінг

, – підписала знімок Катя Осадча.

Нагадаємо, Катя Осадча і Юрій Горбунов мріють стати батьками дівчинки, тому не виключають, що в майбутньому наважаться на ще одну вагітність. Також зіркове подружжя розглядають і варіант усиновлення. Про це вони задумалися після початку повномасштабної війни в Україні. Як відомо, через військові дії багато українських дітей залишилися сиротами. Катя Осадча і Юрій Горбунов думають про усиновлення саме такої дитини. Подружжя ще не прийняли остаточне рішення, адже воно досить складне. Це складний процес, як в юридичному плані, так і з морального боку, тож наразі Горбунов і Осадча зважують всі за і проти перед прийняттям остаточного рішення.

Варто додати, що про усиновлення дітей, які втратили батьків через сім’ю задумалась ще одна зіркова родина: Григорій і Христина Решетніки. Вони мають трьох власних синів і впевнені, що їхньої любові вистачить на ще одну дитину.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!