Генетика зіграла злий жарт: обімлієте, побачивши єдину дочку Ані Лорак від турка Мурата Налчаджиоглу

Єдина донька Ані Лорак Софія Налчаджиоглу вже в 11 років майже наздогнала свою маму по зросту та перегнала багатьох своїх ровесників. Дівчинка виглядає набагато старше свого віку.

Софія Налчаджиоглу – 11 річна донька відомої співачки Ані Лорак. Дівчинка з’явилася на світ у 2011 році у шлюбі Лорак з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. Софія була довгоочікуваною і дуже бажаною дитиною. Тож не дивно, що дівчинці ніколи ні в чому не відмовляли і давали все найкраще.

Після розлучення батьків у 2019 році Соня залишилася жити з мамою, але має дуже теплі стосунки з батьком. Донька Лорак часто їздить до свого батька в гості: проводить з ним всі канікули та часто їздить з ним на відпочинок.

Як зараз виглядає донька Ані Лорак
Як зараз виглядає донька Ані Лорак

Зараз Софії Налчаджиоглу 11 років, але виглядає вона набагато старше свого віку. Так, на одному з останніх знімків Соні разом з мамою можна відмітити, що вона вже майже наздогнала маму по зросту. Також неозброєним оком видно, що Соня росте копією свого батька: турецькі корені не приховати. Дівчинка має темне густе волосся, смагляву шкіру та густі брови, точно так, як і її батько.

Як зараз виглядає донька Ані Лорак
Як зараз виглядає донька Ані Лорак

Цікаво, що Ані Лорак з дитинства привчає доньку до публічності. Так, Соня вже неодноразово виходила з мамою на велику сцену. Софія переняла у мами вокальний талант. Крім того дівчинка дуже харизматична і не боїться сцени.

Втім, у Соні є і свої недоліки. Так, в недавньому інтерв’ю російській журналістці Альоні Блін Ані Лорак зізналася, що її донька зовсім не хоче вчитися. Крім того, співачка не може змусити доньку й займатися вокалом.

Вона вокально обдарована. Я відчуваю що є талант. Не вистачає працелюбності та мотивації

, – розповіла Ані Лорак.

За словами співачки, її донька вже відчуває себе зіркою і вважає, що в майбутньому її у будь-якому випадку чекатиме успіх. Та сама Ані Лорак ці думки доньки не дуже розділяє і вважає, що Соня просто “літає в хмарах”. Співачка вважає, що дівчинці треба багато працювати, щоб дійти до своєї мрії.

spot_img

Схожі статті

Найкращий десерт з “нічого”. Готую кілька разів на тиждень, з’їдають за хвилини: рецепт пирога із вишнею

Усі ми в душі ласуни, а мрія вечеряти апетитними десертами для багатьох головна. Для таких ситуацій чудово підходить ситний пиріг із сиром та вишнями. Саме такий рецепт ми сьогодні й підготували.

Замість майонезних салатів готую “Вітамінний”: всі просять рецепт. З такою заправкою і “Олівʼє” стане ПП

Приготувати корисний та смачний салат можна з найпростіших продуктів. Але особливим його робить один секретний інгредієнт – заправка. Дізнайтеся, як приготувати справжній шедевр за короткий час.

Коли купляю крабові палички, роблю з них не салат, а смажу у сирному клярі: виходить смачна закуска

Приготувати швидку та креативну закуску можна зі звичайної пачки крабових паличок. Просто треба посмажити їх у клярі й нова, цікава страва готова до подачі на стіл.