Українсько-американські красені: при вигляді синів Тараса Тополі і Alyosha у вас відніме дар мови

Відомий український музикант і лідер гурту "Антитіла" давно одружений зі співачкою Оленою Тополею. Як сьогодні виглядають зіркові нащадки щасливого подружжя?

Тарас Тополя, відомий український музикант і фронтмен популярного гурту “Антитіла”, 10 років тому одружився з коханою Оленою Тополею, яку більшість фанатів знають під псевдонімом Alyosha. У зірковій родині зростає троє дітлахів – старші сини Марк та Роман, а також донька Марія. Хоча й сьогодні сім’я розділена кордоном, Тарас та Олена Тополя намагаються якнайчастіше зустрічатись.

Тарас Тополя та Alyosha виховують двох спільних синів та молодшу донечку
Тарас Тополя та Alyosha виховують двох спільних синів та молодшу донечку

Після початку повномасштабної війни відома українська співачка та дружина Тараса Тополі переїхала разом з їхніми спільними дітьми жити за кордоном. У березі цьогоріч знаменитість розповіла, як протікає їхній побут в іншій країні та чи сумують вони за домівкою. Артистка зазначила, що їхні з чоловіком діти доволі швидко адаптувались та звикли до навчання в американській школі.

Alyosha з двома своїми синами від українського співака Тараса Тополі
Alyosha з двома своїми синами від українського співака Тараса Тополі

Олена Тополя зауважила, що сьогодні в хлопців доволі важкий та завантажений графік. Річ у тім, що сини зіркового подружжя навчаються не лише в американській школі – про українську програму вони також не забувають. Alyosha зізналась, що привезла дітям всі необхідні підручники, коли востаннє була в Києві.

Втім, навіть попри потребу навчатись одразу за двома абсолютно різними навчальними програмами, діти Тараса та Олени Тополі знаходять час на розваги й хобі. Так, зіркова мама розповіла, що після школи її сини малюють, створюють поробки та встигають позайматись спортом. А ось коли Alyosha виступає з благодійними концертами, діти залишаються з бабусею та дідусем.

Як сьогодні виглядають всі діти Тараса Тополі та його дружини Alyosha
Як сьогодні виглядають всі діти Тараса Тополі та його дружини Alyosha

Хоча й темп життя у зіркової родини дуже швидкий, насичений та сповнений цікавими активностями, вони не припиняють сумувати за домівкою. Олена Тополя зізнається, що хотіла б якнайшвидше повернутись до України та жити в рідному домі.

Популярне

Схожі статті

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.