Віктор Павлік точно не прийомний? Обімлієте, побачивши рідкісне фото свекрухи Катерини Репяхової

Мама українського артиста Віктора Павліка живе у маленькому селі на Тернопільщині. Жінка живе лише на одну пенсію і відмовляється приймати фінансову допомогу від свого сина.

Українського артиста Віктора Павліка та його молоду дружину Катю Репяхову неодноразово звинувачували в Мережі за те, що вони не забирають стареньку маму Павліка до себе, чи не надають їй кращі умови. Та зіркове подружжя запевняють, що й раді зробити для матері все що завгодно, та 82-річна жінка не хоче змінювати своє життя і залишати свою стару хатину на старості років.

Як виглядає мама Віктора Павліка
Як виглядає мама Віктора Павліка

Павлік і Репяхова час від часу навідують стареньку маму у Теребовлі. Дружина Павліка неодноразово показувала зворушливу зустріч свекрухи з її наймолодшим онуком Михасиком.

До слова, не так давно Віктор Павлік розповів про свою матір в інтерв’ю, чим викликав бурю критики в свій бік. Так, Павлік зізнався, що його матір живе лише на пенсію в 1500 грн і їй начебто її повністю вистачає. Віктор Франкович запевнив, що його мама відмовляється від того, аби він їй допомагав фінансово. За міркуванням Павліка його мама дуже мало їсть і на продукти їй вистачає всього 200 гривень на місяць.

Вона не хоче брати гроші. Вона 100-200 гривень на їжу витрачає. Мамі вистачає. Вона мало їсть – чай, хліб із маслом, шматочок якоїсь ковбаски.

, – сказав Павлік в інтерв’ю.

Як виглядає мама Віктора Павліка
Як виглядає мама Віктора Павліка

Ба більше, артист запевнив, що мама навіть примудряється з пенсії відкладати гроші “на смерть”.

Також Віктор Павлік в інтерв’ю розповів, як його мама Олександра Григорівна віднеслася до того, що він одружується вчетверте та ще й на дівчині, яка молодша від нього на 29 років. Так, Павлік запевнив, що мама віднеслася до цієї новини спокійно: не хвалила його і не відмовляла. Жінка не влазить в особисте життя свого сина, а лише підтримує його рішення та вчинки. А ось новині про народження онука Олександра Григорівна дуже зраділа. Зараз бабуся не часто бачиться зі своїм наймолодшим онуком, та Віктор Павлік і Катя Репяхова намагаються частіше їздити до неї в гості.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.