75-річний батько Каті Осадчої вражаюче добре зберігся: годиться телеведучій і зятю Юрію Горбунову в брати

Відома українська телеведуча Катя Осадча може завдячити генам своїх батьків. Її 75-річний тато Олександр Володимирович виглядає значно молодше свого віку.

Катерина Осадча народилась в Києві в інтелігентній сім’ї Олександра Володимировича і Анни Павлівни Осадчих. Батько майбутньої зірки працював генеральним директором державного підприємства “Виробниче об’єднання “Київприлад”. Мама присвятила себе сім’ї і стала домогосподаркою, а за фахом вона бібліотекар. Також у Каті є молодший брат Володимир. Він працює тренером із вейксерфінгу і живе за кордоном.

Телеведуча підтримує тісний зв’язок з родиною і завжди публічно вітає батьків з днем народження, тому в Мережі є багато фото рідних людей Осадчої.

75-річний батько Каті Осадчої вражаюче добре зберігся
75-річний батько Каті Осадчої вражаюче добре зберігся

Катерина не раз зізнавалась, що тато для неї великий приклад відданості своїй роботі, відповідальності, нескореності духу, вона завжди старалась не підвести його і слідувати його прикладу.

Зараз Олександру Володимировичу Осадчому 75 років. Вже скоро чоловік відзначить 76-річчя, однак на фото з зірковою дочкою можна подумати, що він її старший брат. Батько телеведучої дуже добре зберігся, тому зірці “плюсів” треба подякувати батьківським генам – своїм зростом і модельними параметрами вона явно пішла в тата.

75-річний батько Каті Осадчої вражаюче добре зберігся
75-річний батько Каті Осадчої вражаюче добре зберігся

Раніше Катя Осадча розповідала, що після початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року вона зі своїм чоловіком Юрієм Горбуновим та дітьми вирішили їхати на захід України, але батьки залишилися вдома, у передмісті Києва. Тоді, прощаючись, ведуча боялась, що це може бути їх остання зустріч. На щастя для сім’ї Осадчих все обійшлося:

Батьки залишилися у передмісті Києва і разом з котом пережили всі найстрашніші ночі і дні неподалік Василькова

, – розповідала Катерина.

75-річний батько Каті Осадчої вражаюче добре зберігся
75-річний батько Каті Осадчої вражаюче добре зберігся

Батько та чоловік Осадчої поладнали між собою. Олександр Володимирович описував Юрія Горбунова як надзвичайно душевну людину, а найважливіше для нього, що зять дуже поважає свою дружину, його дочку.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.