Не поступається Хюррем Султан: як виглядала зірка “Величного століття” Мер’єм Узерлі задовго до слави

Відома турецько-німецька актриса Мер'єм Узерлі показала,  якою була задовго до запаморочливої слави та грошей, які їй принесла роль Хюррем Султан в серіалі "Величне століття".

Мер’єм Узерлі народилася у великій сім’ї: вона має двох старших братів і сестру. Батько майбутньої актриси за національністю турок, а мама – німкеня. Пізніше зірка розповідала, що з дитинства вбирала обидві культури і це сильно позначилося на її сприйнятті світу.

В інтерв’ю артистка згадувала, що її дитячі роки пройшли в будинку з садом, де завжди було весело і галасливо. У дитинстві Узерлі була замкненою дитиною. Більшість часу вона проводила на самоті, не привертаючи до себе уваги. При цьому підсвідомо майбутня зірка хотіла завжди бути в центрі уваги, але природна затисненість заважала їй досягти бажаного. Надалі ця скутість негативно позначилася на кар’єрі Узерлі.

З'явилося фото сестри зірки Величного століття Мер'єм Узерлі Джанан
Зірка Величного століття Мер’єм Узерлі показала, як виглядала у дитинстві

Складним випробуванням для Мер’єм стала раптова хвороба матері. Коли вона ще навчалася у школі, її матері діагностували рак:

Мама мужньо боролася із хворобою, кілька місяців пролежала у лікарні, схудла на 38 кілограмів. Лікарі говорили, що їй залишилося щонайбільше два місяці. Я жила в лікарні, поруч із її ліжком поставили ліжко для мене, вдень ходила до школи, потім знову приходила до неї. І сталося диво, мама одужала

, – розповідала артистка в інтерв’ю.

Батьки завжди були для Узерлі надійною опорою. Ще в юності Мер’єм чітко вирішила, що хоче бути актрисою, а мама з татом підтримали її у цьому починанні. Після закінчення школи вона вступила до драматичної студії Фрезі в Гамбурзі і почала ходити на кастинги.

Роль Роксолани Хюррем Султан в турецькому серіалі “Величне століття” зробила Мер’єм Узерлі зіркою світового рівня. На дитячих фото, які знаменитість публікує в своєму Інстаграм-блозі, ця дівчинка і подумати не могла, що колись її ім’я пролунає на весь світ.

Зірка Величного століття Мер'єм Узерлі показала, як виглядала у дитинстві
Зірка Величного століття Мер’єм Узерлі показала, як виглядала у дитинстві

Шанувальників зворушили архівні знімки улюбленої актриси. Вони залишили багато теплих коментарів під публікацією маленької Хюррем.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.