Як виглядають жінки чоловіків “Кварталу 95” Пікалова, Кошового і Казаніна: це не Кравець, Сопонару і Жуковцова

Олександр Пікалов, Євген Кошовий і Степан Казанін – одні з найбільш відомих та популярних коміків країни, які є зірками студії "Квартал 95". Всі вони є сім'янинами. Як виглядають дружини коміків – далі в матеріалі.

Майже всі найвідоміші артисти студії “Квартал 95” змогли реалізувати себе не лише в кар’єрі, а й в особистому житті. Олександр Пікалов, Євген Кошовий і Степан Казанін були одружені лише один раз, а один із коміків прожив у шлюбі з дружиною аж 29 років.

Ксенія Кошова

Як виглядає дружина Євгена Кошового зараз
Як виглядає дружина Євгена Кошового зараз

Ксенія Кошова – дружина того самого “лисого з Кварталу” Євгена Кошового. Жінка вже 15 років в шлюбі з коміком і подарувала йому двох доньок: 15-річну Варвару і 8-річну Серафиму.

На момент знайомства з Кошовим жінка була танцівницею відомого балету “Freedom”. Євген закохався в Ксенію з першого погляду і довго добивався її уваги. Та вже на першому побаченні комік зміг розтопити серце красуні. Вже через декілька років Євген Кошовий освідчився Ксенії.

Євген та Ксенія Кошові
Як виглядає дружина Євгена Кошового

Ксенія виходила заміж вже вагітною і потім тривалий час займалася дітьми і побутом та не працювала. Зараз дружина Кошового являється дизайнером і створює концертні наряди для “Жіночого Кварталу”.

Наталія Казаніна

Як виглядає дружина Степана Казаніна
Як виглядає дружина Степана Казаніна

Наталія Казаніна – дружина “кварталівця” Степана Казаніна. В шлюбі вони вже 29 роки. Одружились Степан і Наталія, коли йому було 18 років, а їй – 17. Тоді батьки відмовляли закоханих від такого раннього заміжжя, та вони вирішили вчинити по-своєму і не помилились. Вже більше як чверть століття вони разом і виховують спільного сина, якого теж звати Степаном.  Відомо, що Наталія працює дизайнером.

Ірина Пікалова

Як виглядає дружина Олександра Пікалова

Ірина Пікалова 18 років була дружиною Олександра Пікалова. Втім, у 2021 році вони оголосили про розлучення, не назвавши причин розбрату. Олександр і Ірина мають спільного сина Михайла, якому 16 років.

Про те, чим займається Ірина Пікалова та де вона працює, невідомо. Жінка веде непублічний спосіб життя і не дає інтерв’ю. Та коли вона була в шлюбі з Олександром, вона постійно їздила з ним на гастролі і супроводжувала чоловіка.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.