Надя Дорофєєва у сукні для вагітних показала округлий живіт і ощасливила Кацуріна: “Дочекалися”

Українська співачка Надя Дорофєєва опублікувала у своєму Інстаграм-блозі неоднозначні знімки, після яких її почали вітати з майбутнім поповненням.

Надя Дорофєєва вже більше року будує стосунки з ресторатором Михайлом Кацуріним. Їхні стосунки почалися, коли співачка ще була одруженою з Володимиром Дантесом. Так, сім’я Дантеса і Дорофєєвої тісно дружила з сім’єю Кацуріних. Та щось пішло не так і Надя закрутила роман з цим сами другом сім’ї. В результато розпалося аж 2 сім’ї, а Дорофєєва і Кацурін почали будувати стосунки.

Кацурін показав палкі поцілунки з Дорофєєвою
Надя Дорофєєва у сукні для вагітних показала округлий живіт і ощасливила Кацуріна

Спочатку співачка не транслювала у своєму Інстаграм-блозі стосунки з Кацуріним, та, коли скандал навколо неї вщух, Надя все частіше почала публікувати романтичні фото та відео у соціальних мережах.

А нещодавно співачка опублікувала ряд знімків у своєму Інстаграм-блозі, які викликали у публіки багато запитань. Так, на знімках Надя позувала у вільній, смугастій сукні-сорочці під якою виднівся округлий живіт.

Надя Дорофєєва у сукні для вагітних показала округлий живіт і ощасливила Кацуріна
Надя Дорофєєва у сукні для вагітних показала округлий живіт і ощасливила Кацуріна

Користувачі Мережі засипали Надю питаннями у коментарях. Хтось почав вітати співачку з майбутнім поповненням, а хто припустив, що це просто невдалий ракурс.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “Вагітна?”;
  • “Дуже мила вагітненька”;
  • “Дочекалися”;
  • “Або сорочка дала такий ефект, або кохання”;
  • “Така красива вагітна”.
Надя Дорофєєва у сукні для вагітних показала округлий живіт і ощасливила Кацуріна
Надя Дорофєєва у сукні для вагітних показала округлий живіт і ощасливила Кацуріна

Сама ж Надя Дорофєєва не відповіла на жоден коментар і не прокоментувала здогадки публіки про її вагітність.

Варто відзначити, що за 7 років шлюбу з Володимиром Дантесом співачка так і не стала мамою. За словами Наді, вона всю себе присвячувала кар’єрі, а материнство залишила на потім. А ось Михайло Кацурін навпаки, вже реалізувався як батько. Зі своєю колишньою дружиною Дашею вони мають доньку Олександру, якій 6 років і майже 2-річного сина Івана.

Нагадаємо, не так давно колишній чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес почав будувати стосунки з колишньою дружиною Михайла Кацуріна Дашею. Тож, в результаті вийшло, що дві сімейні пари просто помінялися партнерами. Тепер Володимир Дантес, який раніше позиціонував себе, як чайлдфрі, долучається до виховання маленьких дітей Кацуріних.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!