Ніс Репяхової до і після пластики з усіх ракурсів: молода дружина Віктора Павліка змінилася кардинально

Українська блогерка Катерина Репяхова, яку більшість публіки знає як четверту дружину співака Віктора Павліка, нещодавно здійснила свою мрію та зробила пластичну операцію на носі.

Катя Репяхова ніколи не приховувала від підписників, що збирається лягти під ніж, щоб виправити деякі недоліки у своїй зовнішності. Спочатку вона задумувалася тільки над зоною декольте. Дружину Віктора Павліка бентежить асиметрія та цілком природні зміни після грудного вигодовування, адже в 2021 році вона стала мамою і народила свого первістка.

Натомість хейтерські коментарі з приводу носу Катерину не бентежили. Ба більше, Репяхова запевняла, що ніколи не змінить ніс, тому що саме за нього її покохав Віктор Павлік. Втім, з часом Катя змінила свою думку.

 Що відомо про Катю Репяхову і ким вона була до заміжжя з Павліком
Репяхова показала свій ніс з усіх ракурсів до і після пластики

2023 рік став надважливим роком у житті дівчини – вона наважилася на пластичну операцію та придбала нову машину своєї мрії. Перед ринопластикою, так називається пластика носу, зіркову пацієнтку сфотографували з усіх ракурсів, так само і після операції, щоб мати змогу оцінити результат – наскільки він вийшов бажаний або ні.

Саме після фото “до” Репяхова побачила ще одну деталь, яку вирішила підправити – вона мінімально збільшила об’єм губ, оскільки вони не влаштовували її виглядом в профіль і постійно тріскаються від сухості, а філер зволожує і частково вирішує цю проблему. Разом із ринопластикою Катерині трохи змінили форму підборіддя, однак найбільших змін, звісно, зазнав ніс.

В Інстаграмі дружина Віктора Павліка показала повний результат “до” і “після”. Виявилося, спочатку Катерина планувала тільки зменшити довжину носа, а форму залишити, проте в останній момент вона передумала:

Я прийшла з запитом залишити свою бульку і прибрати тільки довжину носа. Саме в цей момент я побачила, що мені треба трохи збільшити губи. Такий варіант Мав би бути, якби я не передумала. За тиждень до операції я знову зустрілась з Сергієм Віталійовичем і сказала: “Прибираємо бульку зовсім”

Ніс Репяхової до і після пластики з усіх ракурсів
Ніс Репяхової до і після пластики з усіх ракурсів

Як виглядав ніс Репяхової після операції можна подивитися на наступних фото:

Ніс Репяхової до і після пластики з усіх ракурсів
Ніс Репяхової до і після пластики з усіх ракурсів

Схожі статті

Смачно — не означає дорого: бабуся навчила готувати лимонні кекси з будь-яким варенням! Ділюсь секретом

Для приготування лимонних кексів потрібно мінімум часу та доступні продукти. Обов'язково спробуйте цей десерт і результат вас приємно здивує!

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.