Як чужі люди, які нічим не схожі: ось як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує

Відомий російський артист Філіп Кіркоров як виявилося має брата, якого найшли в Мережі. Він також займається музикою і заробляє на цьому занятті.

Сім’я Філіпа Кіркорова музична і артистична. Співак далеко не єдиний відомий артист в родині. Крім його батька Бедроса у Кіркорових є ще один родич, який віддав життя музиці, однак публіці про нього майже нічого не відомо, тому що співак мовчить на цю тему.

Благой Філіпов – двоюрідний брат Філіпа Кіркорова. Чоловік відомий як талановитий піаніст. Звичайно, родич не може похвалитися такою аудиторією, як у екс-чоловіка Примадонни, але рідні люди зберегли теплі стосунки та постійно вітають один одного зі святами у соцмережах.

Як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує
Як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує

Завдяки цьому на рідкісних кадрах можна побачити, як виглядають брати. Відразу вгадуються спільні риси: темні очі й широкі чорні брови, але в іншому вони немов чужі люди. Особливо, якщо дивитись на Благоя у дорослому віці. При цьому Філіпов на відміну від брата може похвалитися чудовою мускулатурою та потужними плечима, хоча він майже такого ж зросту і майже ровесник.

Брат Кіркорова має свій бізнес у Болгарії, а сам живе у Німеччині. У вільний час любить співати, але це хобі, а гра на фортепіано – професійне заняття, він вже отримав декілька премій з міжнародних конкурсів піаністів.

Як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує
Як виглядає брат Філіпа Кіркорова, якого він приховує

Нагадаємо, Філіп Кіркоров з 24 лютого 2022 року втратив повагу українців через свою позицію щодо повномасштабного вторгнення. Маючи звання народного артиста України, він підтримав росію та побоявся ризикувати нажитим у цій країні. Його екс-дружина Алла Пугачова показала гідний приклад того, як не продаватися. Вона разом із Максимом Галкіним емігрувала з росії, закрила всі бізнеси і продала всю нерухомість, щоб не мати нічого спільного з цим режимом.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?