Раніше виглядав старшим, ніж зараз: Цибульська показала початок стосунків з чоловіком, якого ховала 20 років

Відома українська співачка довгий час приховувала свого чоловіка. Нещодавно зірка вперше показала коханого, а тепер вирішила пригадати, як починались їхні стосунки

Оля Цибульська, відома українська співачка, давно почала будувати успішну кар’єру. Знаменитість завдяки своїй важкій праці та безумовному таланту зуміла досягти серйозних вершин. Сьогодні артистка є однією з найпопулярніших співачок та продовжує активну професійну діяльність. Втім, все чудово у знаменитості склалось не лише на професійному фронті, але й в особистому житті.

Цибульська понад 20 років перебуває у стосунках зі своїм коханим чоловіком, з яким виховує спільного сина. Шанувальники відомої української співачки лише нещодавно дізнались про те, з ким перебуває у шлюбі їхній кумир. Річ у тім, що Оля Цибульська довго воліла не розголошувати інформацію про те, хто її чоловік. Втім, після початку повномасштабної війни артистка вирішила, що хоче бути зі своєю авдиторією відвертішою. Тепер зірка вирішила показати фотографії з часів початку стосунків з чоловіком.

Оля Цибульська показала, як вони з чоловіком виглядали на початку їхніх стосунків
Оля Цибульська показала, як вони з чоловіком виглядали на початку їхніх стосунків

На своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм Оля Цибульська показала архівні фотографії. Знаменитість жартома зазначила, що шанувальники самі напросились. Крім того, українська артистка не оминула увагою той факт, що час летить дуже швидко – так швидко, що навіть не встигаєш помітити.

На опублікованих фотографіях видно, якими були Оля Цибульська та її чоловік Сергій понад 20 років тому. Тоді зіркова пара лише починала свою сімейну подорож, а також робила перші кроки в кар’єрі. Знаменита українська співачка та її чоловік виглядають на кадрах дуже щасливими.

Оля Цибульська замилувала фотографіями зі своїм чоловіком 20-річної давнини
Оля Цибульська замилувала фотографіями зі своїм чоловіком 20-річної давнини

Нагадаємо, що раніше публіка підозрювала відому українську співачку Олю Цибульську в стосунках з Михайлом Хомою, Дзідзьо. Зірковий дует був і є дуже близькими друзями, а також доволі часто проводили час разом. Втім, пізніше з’ясувалось, що любить артистка іншого чоловіка.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?