Репяхова показала, в яких умовах живе її свекруха в Теребовлі: стара хатинка, все в портретах Віктора Павліка

Молода дружина співака Віктора Павліка Катерина Репяхова побувала в гостях у старенької свекрухи, яка живе на малій Батьківщині її чоловіка, в Теребовлі.

Катерина Репяхова почала активну блогерську діяльність, коли її стосунки з Віктором Павліком перестали бути таємницею. В своєму Інстаграм-блозі жінка показує подробиці сімейного життя з артистом, розказує про материнство, бізнес, свої пластичні операції та інші важливі події.

Не зважаючи на повномасштабне вторгнення, дружина Віктора Павліка активно подорожує навіть зараз. Скоро у Катерини запланована поїздка до рідних в Ізраїль, де живе її старша сестра зі своєю сім’єю. Туди Репяхова відправиться з 2-річним сином і мамою, без чоловіка, тому що він виїжджає за кордон зараз тільки на благодійні заходи. Віктор Франкович дає багато концертів для військових і не часто буває вдома, тому на цей раз Катерина відправилась в гості до свекрухи без коханого.

Блогерка заїхала в Теребовлю до Олександри Григорівни, мами Віктора Павліка. В Інстаграм-блозі з’явились кадри з їх зустрічі. Свекруха прийняла невістку з онуком у себе в хаті, інтер’єр якої попав у камеру.

Репяхова показала, в яких умовах живе її свекруха в Теребовлі
Репяхова показала, в яких умовах живе її свекруха в Теребовлі

В будинку старі дерев’яні вікна, в середині на стінах висять коври, меблі ще савдепівські, все увішано плакатами із зображенням Віктора Павліка.

Олександра Григорівна була щаслива побачити молодшого онука Михасика, якого у 2021 році народила Репяхова.

Репяхова показала, в яких умовах живе її свекруха в Теребовлі
Репяхова показала, в яких умовах живе її свекруха в Теребовлі

Нагадаємо, Віктор Павлік офіційно одружився на Катерині Репяховій в 2020 році незадовго до смерті його сина від третього шлюбу з Лорою Созаєвою. Розлучення з нею було скандальним і на очах у всієї країни, однак після того, як Репяхова виграла суд у справі про публічні образи від Созаєвої, Лариса більше не обговорює в Мережі молоду розлучницю.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?