44-річний Сергій Бабкін показав своїх батьків: як виглядають ті, хто виховав живу легенду українського року

Відомий український музикант Сергій Бабкін показав кадри чуттєвої зустрічі зі своїми батьками, які живуть у Харкові. Шанувальники відзначили, що артист схожий на свого тата

Сергій Бабкін, відомий український музикант, народився та виріс у Харкові. У цьому ж місті знаменитість жив і зі своєю родиною. Після початку повномасштабної війни артист вирішив виїхати за межі Харкова, а ось його батьки прийняли рішення залишатись у рідному місті. Саме тому час від часу Сергій Бабкін повертається до Харкова та зустрічається з найріднішими людьми.

Нещодавно артист знову приїхав до міста та показав на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм кадри зустрічі з мамою й татом. Сергій Бабкін прибув у Харків з концертом, а між роботою у нього з’явився вільний час, який він, звісно, виділив на зустріч із батьками. До слова, в рідний дім Бабкіна приїхала і його дружина Сніжана.

Сергій Бабкін разом зі своєю дружиною Сніжаною навістив батьків у рідному Харкові
Сергій Бабкін разом зі своєю дружиною Сніжаною навістив батьків у рідному Харкові

Відомий український музикант показав шанувальникам милу фотографію зі своїми батьками. Артист не став описувати опублікований кадр та залишився небагатослівним. Втім, Сергій Бабкін коротко зазначив – “Харків, дім, батьки”. На фотографії знаменитість щиро усміхався, з чого можна зробити висновок, що зустріч із рідними батьками принесла артистові багато позитивних емоцій.

Відомий музикант Сергій Бабкін показав фотографії зустрічі зі своїми батьками у Харкові
Відомий музикант Сергій Бабкін показав фотографії зустрічі зі своїми батьками у Харкові

У коментарях до нової публікації відомого українського музиканта Сергія Бабкіна його шанувальники засипали зіркову родину компліментами. Підписники співака були дуже раді побачити возз’єднання сім’ї, а також зазначили, що тато з сином дуже схожі одне на одного. Слід зазначити, що Сергій Бабкін і дійсно має багато схожих рис зовнішності зі своїм батьком.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни Сергій Бабкін разом із дружиною та дітьми виїхав до Дніпра. З часом знаменитість разом із сім’єю вирушив до Німеччини. Згідно із законом, він, як батько трьох неповнолітніх дітей, мав право виїхати за межі України. Після восьми місяців за кордоном Сергій Бабкін повернувся в Україну. Тим часом батьки артиста весь час перебували вдома.

Схожі статті

Готую на замовлення вже багато років: моя імпровізація – торт “Кіндер Пінгві”. Коржі як хмарка і ніжний крем

Описати словами смак торта "Кіндер Пінгві" неможливо. Це треба тільки скуштувати, щоб отримати райську насолоду. Бісквітні коржі тануть у роті у поєднанні з ніжним вершковим кремом.

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.