Ірина Сопонару. Як змінювалась зовнішність популярної актриси: від незграбного підлітка до вишуканої леді

Зовнішність головної білявки з "Жіночого кварталу" Ірини Сопонару за час її сходження на верхівку всеукраїнської слави змінилась не абияк. Подивимось, як артистка перетворювалась з сором'язливої дівчинки в блискучу селебриті вітчизняного шоу-бізнесу.

Восени цього року популярній комедійній актрисі Ірині Сопонару виповниться 37 років.

Ірина є уродженкою м.Чернівці, румункою за національністю, коміком за фахом і, врешті, просто, красивою, веселою, дотепною, гуморною та талановитою жінкою. Так, зазвичай,  характеризують Ірину її численні шанувальники. Та, мабуть, не всі знають, що всупереч поширеній думці стосовно інтелекту білявок, ця дівчина, закінчивши факультет історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету, стала магістром політичних наук і тільки потім, за покликом серця, здобула ще одну освіту- театральну.

Так виглядала зірка до популярності

Ірина Сопонару в дитинстві та юнацтві
Ірина Сопонару в дитинстві та юнацтві

Як бачимо, Іра була артисткою майже з раннього дитинства. Тим не менш, рахується, що початок її творчості припадає на 2013 рік.

За десять років на сцені актриса приміряла на себе багато образів, ще починаючи в команді КВН “Вінницькі перці”. Потім були гумористичний проєкт категорії “18+” на російському телеканалі ТНТ “Не спать”, українські шоу “Ліга Сміху” у складі команди “Вінницькі”, “Жіночий квартал”, “Ігри приколів”.

Ірина-Яринка

Найбільшу впізнаваність та глядацькі симпатії Ірині принесла провідна роль  в культовій скетч-комедії “Одного разу під Полтавою”, в якому вона створила дуже природній образ сільської дівчини Яринки.

Ірина Сопонару стала зіркою телебачення
Ірина Сопонару стала зіркою телебачення

Сьогодні Ірина Сопонару є справжньою селебриті українського шоу-бізнесу, тому обговорювати її зовнішній вигляд та зміни в її особистому житті багато кому приносить задоволення.

Якщо після виходу на екрани Ірині приписували реальний роман з її екранним чоловіком актором Юрієм Ткачем, то зараз прихильники актриси обговорюють новину про ймовірне її одруження з британцем Рісом, якому українська красуня давно натякала про своє прагнення стати його дружиною. Можливо, фото, яке Ірина виклала в соцмережу є тому підтвердженням?

Ірина Сопонару вишукана та розкішна
Ірина Сопонару вишукана та розкішна

Так це, чи ні, про те ми дізнаємось згодом. А от той факт, що Ірина Сопонару з провінціальної сором’язливої і трохи незграбної дівчинки перетворилась на розкішну та вишукану столичну леді ця світлина підтверджує незаперечно.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.

Куди зник перший переможець шоу “Зважені та щасливі” хокеїст Микола Ворошнов: “У вас ожиріння 18-го ступеня”

Всі українці з захопленням спостерігали, як 180-кілограмовий Микола Ворошнов втратив половину ваги на шоу "Зважені та щасливі", здобувши перемогу. Дізнаймося, чим нині займається чоловік.