Катя Осадча, Марічка Падалко, Джамала: зіркові матусі розповіли, на якому місці в їхньому житті власні діти

В усьому світі люблять та шанують найріднішу людину- маму. Кожна дитина вважає саме свою маму найкрасивішою з усіх. Та сьогодні подивимося, як виглядають ті матусі, яких вважають взірцем красоти не тільки їхні діти

В українців поняття “Мама- це святе” закладено на генному рівні не дарма, бо тяжкий труд навіть звичайної матусі складно порівняти ще з чимось. А якщо матуся зірка телеекрану і її життя буквально проходить у всіх на очах? Давайте подивимось, як справляються зі своєю материнською місією дехто з українських зірок- матусь.

Катя Осадча

Катерина Осадча з дітьми
Катерина Осадча з дітьми

У Катерини Осадчої троє дітей. Свого первістка Іллю вона народила зовсім юною- у 20 річному віці від першого чоловіка-бізнесмена. Зараз її старшому синові теж 20 років. Закінчивши елітну школу у Києві, хлопець навчається за кордоном. Де саме, широкому загалу батьки подробиць не розкривають.

Але у Катерини є ще двоє дітей, які народилися у шлюбі з Юрієм Горбуновим: шестирічний Іван та однорічний Данило.

Після народження третьої дитини Катя писала в своєму Instagram: “Привіт, наш новий Всесвіт! Я мама трьох синів. Юро, дякую тобі за те, що кожну хвилину був поруч, у нас виходять гарні хлопці”.

Материнські обов’язки не заважають Катерині працювати на телебаченні при цьому прекрасно виглядати. До того ж зараз вона ще займається благочинністю та приймає активну участь у програмі по пошуку зниклих людей.

Марічка Падалко

Відома телеведуча з початку спортивних новин, потім програми новин ТСН, а зараз ще й одна з ведучих інформаційного телемарафону “Єдині новини”

Марічка має трьох дітей- підлітків Михайла, Марію, Катерину.

Марічка, всупереч своїй зайнятості на телебаченні, намагається максимально приділяти уваги вихованню дітей та  часто розповідає про них.

Ось, наприклад, нещодавно вона розповіла в своєму Instagram про зворушливу зустріч своїх дітей з їхнім батьком, який тимчасово повернувся з фронту.

Марічка Падалко та її родина
Марічка Падалко та її родина

Джамала

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала має двох малолітніх дітей Селіма-Ремзі та Еміра-Рахмана.

Та з лютого 2022 року співачка стала приділяти дітям менше уваги, тому що допомагає Україні, приймаючи участь у благодійних концертах та програмах по всьому світові.

За словами Джамали, вона дуже сумує за своїми дітьми. Але, від’їжджаючи у відрядження,  співачка змушена звертатися за допомогою по нагляду за синами до своїх батьків, або сестри.

Джамала зі своєю родиною
Джамала зі своєю родиною

Схожі статті

Соковита індичка, запечена у грибному соусі, така ніжна, що не потрібно різати ножем: готую на кожне свято

Така ніжна та напрочуд ароматна страва як індичка у грибному соусі є не тільки смачною, а ще й дуже корисною. Вона прекрасно пасує будь-якому гарніру, який ви полюбляєте.

Соковиті котлетки з капустою за рецептом моєї бабусі: смачні та запашні, вони прикрасять будь-яке свято

Приготування ніжних та соковитих курячих котлет із додаванням білокачанної капусти вам знадобляться прості інгредієнти: білокачанна капуста, куряче філе, цибуля, зелень, борошно, сіль та перець.

MamaRika “пригрозила” майбутній невістці та зізналась, якою свекрухою буде: “Спочатку народіть собі сина”

MamaRika поспілкувалась зі своїми прихильниками на своїй сторінці в Instagram. Співачка відповіла на запитання про те, якою свекрухою буде в майбутньому.