Тіна Кароль рідко показує дорослого сина: як виглядає хлопчик, який не живе в Україні і говорить з акцентом

Відома українська співачка Тіна Кароль вперше за довгий час показала свого сина Веніаміна. Чим займається юнак у вільний час та де живе, поки його зіркова мама будує приголомшливу кар'єру?

Історія кохання відомої української співачки Тіни Кароль була трагічною та водночас неймовірно красивою. Знаменитість покохала свого продюсера Євгена Огіра, зіркова пара таємно будувала стосунки, а потім наважилась зробити серйозний крок – офіційно одружитись. Гармонійними взаєминами та міцним коханням знаменитостей захоплювалось все їхнє оточення, втім доля мала інші плани.

Тіна Кароль народила від свого покійного чоловіка сина Веніаміна. Коли хлопчик був зовсім малий, його батько помер після тривалої боротьби з онкологією. Синові Тіни Кароль було всього 5 років, коли його тата, талановитого продюсера та чудового чоловіка, не стало. Втім, зіркова мама хлопця не здалась та не опустила руки – вона продовжила свій шлях сильної жінки попри всі випробування долі.

Тіна Кароль зі своїм покійним чоловіком Євгеном Огіром
Тіна Кароль зі своїм покійним чоловіком Євгеном Огіром

Після смерті коханого чоловіка відома українська співачка продовжила будувати кар’єру, гармонійно поєднуючи її з благодійною діяльністю, яку й досі присвячує Євгену Огіру. Тіна Кароль співала, писала пісні та робила все можливе, аби забезпечити свого сина найкращим життям і гідними умовами. І зірковій мамі це вдалось – Веніамін Огір сьогодні живе у чудових умовах і має всі шанси стати видатною людиною.

Юнак нині навчається та живе за кордоном. У Великобританії Веніамін Огір навчається у середній школі, де має неабиякі успіхи. Про це відома українська співачка, зокрема, розповідала на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Син Тіни Кароль приносить додому виключно відмінні оцінки та отримує задоволення від якісного навчання.

Як сьогодні виглядає син Тіни Кароль та Євгена Огіра Веніамін
Як сьогодні виглядає син Тіни Кароль та Євгена Огіра Веніамін

Хоча й живе юнак далеко за межами рідної країни, він час від часу бачиться зі своєю зірковою мамою. Тіна Кароль часто навідується до Великобританії, аби провести час зі своїм сином Веніаміном.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.