Тіна Кароль без макіяжу засвітилася біля троянд на тлі власного маєтку: складно визначити, хто красивіший

Тіна Кароль частенько балує своїх шанувальників, викладаючи в мережу світлини з власного городу. На початку літа хвалиться врожаєм полуниці й черешні, а восени – томатами й виноградом.

Тіна Кароль частенько балує своїх шанувальників, викладаючи в мережу світлини з власного городу. На початку літа хвалиться врожаєм полуниці й черешні, а восени – томатами й виноградом.

Фотосет Тіни Кароль у власному розарії

Тепер дійшла черга й до квітникарства. Виявляється, біля будинку зірки є чималий розарій, який нині вкрився гарним рожевим цвітом. Звісно, Тіна не стрималася і, як була вбрана по домашньому в топі та легінсах й без мейкапу, так і стала позувати біля трояндових кущів. Отакі гарні вихідні у дівчини видалися.

“Все найкраще вже створене природою”, – філософськи зауважує знаменитість, щиро посміхаючись на камеру.

На задньому фоні видно шикарний будинок, в якому мешкає Кароль. Його будували разом із Євгеном Огірем, сподіваючись, що житимуть щасливо й виховуватимуть багато дітлахів. На жаль, усе сталося трішки не так.

Фотосет Тіни Кароль у власному розарії

Коханий чоловік пішов у засвіти через підступну онкологію. Єдиний син пари навчається в Лондоні, тому лише зрідка навідується на фазенду. А Тіна втішається самим будинком й територією довкола нього, адже тут повсюди залишилися сліди її єдиного в житті чоловіка.

Ось і кущі троянд, які за цей час розрослися у чималий розарій в селі Зазим’є, що на Київщині, пам’ятають господаря.

Фотосет Тіни Кароль у власному розарії

Фани зірки не змогли стримати власних емоцій, коментуючи світлини Тіни в Телеграмі:

“Це так мило!”

“Яка краса-а-а!”

“Така рідна й домашня”.

“Все найкраще – ці Тіна”.

“Ну, що за чарівна садівниця”.

Сподіватимемося, що Веніамін, коли під час канікул навідається до мами в гості, теж встигне помилуватися цією неповторною красою.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.