Стати великою українською акторкою не змогла: як змінилася і куди зникла донька Ольги Сумської Тоня Паперна

В Україні акторська кар'єра доньки Ольги Сумської не склалася. Тож Антоніна Паперна вирішила взяти штурмом москву. Тепер забула і про батьківщину, і про свою рідню.

В Україні акторська кар’єра доньки Ольги Сумської не склалася. Тож Антоніна Паперна вирішила взяти штурмом москву. Тепер забула і про батьківщину, і про свою рідню.

Попри те, що Антоніна Паперна народилася в родині акторів, а дідусь із бабусею теж були творчими людьми, спочатку вона поступила на навчання на факультет мистецтвоведення до Київської академії культури. Та згодом втямила, що хоче бути актрисою, і поїхала до москви. Перша спроба стати студенткою Щуки, яку свого часу закінчив тато дівчини Євген Паперний, провалилася, тож довелося зачекати рік і стати до навчання з другої спроби.

Так виглядала Тоня Паперна в юності

Попервах старшій доньці Ольги Сумської давали виключно епізодичні ролі. Та участь у культовому проєкті Валерія Тодоровського “Оттєпєль” 2013 року змінила все, й українка стала отримувати серйозніші ролі.

Спочатку Тоня закрутила роман із колегою по зніманню у серіалі “Деффчонки” Чеславом Головинцем. Та згодом у неї склалися стосунки з колишнім чоловіком Світлани Ходченкової Володимиром Ягличем. Вони почали зустрічатися ще у 2015 році й досі разом, хоча вести кохану до загсу росіянин не поспішає.

Тоня Паперна з мамою Ольгою Сумською та рідною сестрою Ганною

Публіка очікувала на весілля зіркової пари, натомість пролунала новина про народження донечки Єви у 2017 році. За 3 роки родина поповнилася ще й хлопчиком Данилом.

Українці ламають голови, чому Паперна, маючи родичів в Україні й провівши тут дитинство і юність, жодним словом не прохопилася про агресію росії щодо її батьківщини.

Антоніна Паперна розважається на повну котушку

Вона знімає ролики про виховання своїх дітей і викладає на Ютуб-сторінці “Ой, мамочки”, повернулася до знімань у кіно – цьогоріч отримала головну роль у стрічці “Холодна страва”, а до родичів їй байдуже.

Невже не хвилює, що мама з рідною сестрою сидять без світла й ховаються по підвалах, а бабусю, яка її практично виховала, довелося везти на кладовище, петляючи між розривами бомб?

Схожі статті

Без міксера і духовки. Мій знаменитий пиріг на сковороді: чоловік випрошує його 7 днів на тиждень і все мало

Ароматний та неймовірно ніжний пиріг, який готується за лічені хвилини без випікання та духовки, одразу стане вашим улюбленим десертом – варто спробувати лише раз.

Навіть свекруха попросила у мене цей вдалий рецепт. Молочні оладки без дріжджів: виходять пишні і повітряні

Ароматна випічка завжди стає ідеальним додатком до горнятка кави або чашки чаю. Пропонуємо ознайомитись із простим рецептом смачних молочних оладок.

Завітаємо на кухню до Наталі Могилевської та Каті Осадчої: хто активно готує, а хто обмежується чайком

Наталя Могилевська та Катя Осадча частенько постять в Інстаграмі свої кухні. Щоправда, одна з зірок користується причандалами для приготування їжі, а інша переважно обмежується чайком.